امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61591
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 124
این مقام مسئول که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت:تکمیل واحدهای مسکونی مهر یکی از دغدغه های ...

این مقام مسئول که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت:تکمیل واحدهای مسکونی مهر یکی از دغدغه های اصلی دولت یازدهم به شمار می رود به همین دلیل شب گذشته وزرای راه و شهرسازی و امور اقتصادی به همراه جهانگیری و سیف رئیس کل بانک مرکزی دور هم جمع شدند تا برای تامین اعتبار واحدهای نیمه کاره مسکن مهر چاره اندیشی کنند.

وی ادامه داد:آخوندی بارها درخواست تشکیل این جلسه را داده بود تا برای تکمیل واحدهای مسکونی مهر که به هر دلیلی نیمه کاره مانده اند چاره اندیشی شود.

این مقام مسئول اضافه کرد:سرانجام جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با این درخواست موافقت کرد و این جلسه با حضور او،سیف و طیب نیا تشکیل شد.

وی تاکید کرد:در پایان این جلسه مقرر شد بزودی پیشنهادات ارائه و به یک جمع بندی نهایی در این خصوص برسند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا در این جلسه بحث افزایش سقف وام مسکن مهر مطرح شد یا خیر گفت:بنده از جزئیات ریز این جلسه اطلاعی ندارم اما ظاهرا در این خصوص هیچ بحثی صورت نگرفته است و احتمال دارد بعد از رسیدن به راهکارهای تامین اعتبار به این موضوع نیز رسیدگی شود.
انتهای پیام/ک 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها