امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61594
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،شرکت عمران پردیس در تازه ترین اطلاعیه خود اعلام کرد: با تدابیر اندیشیده شده، امضاء و تحویل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،شرکت عمران پردیس در تازه ترین اطلاعیه خود اعلام کرد: با تدابیر اندیشیده شده، امضاء و تحویل پیش­قرارداد و هم­چنین احراز شرایط 5 سال سکونت، در کمترین زمان ممکن با طی مراحل اداری و بدون دریافت هیچ­گونه وجهی انجام می­گیرد.

لذا ادعا یا پیشنهاد دریافت هرگونه وجه برای تحویل زودتر قرارداد یا تأیید 5 سال سکونت هیچ مبنایی نداشته و خلاف ضوابط می­باشد. لذا خواهشمند است متقاضیان محترم در صورتیکه با چنین پیشنهادی مبنی بر دریافت وجه برای امضاء و تحویل قرارداد یا تأیید 5 سال سکونت از طرف هر فرد حقیقی یا حقوقی مواجه شدند سریعاً موضوع را به مدیریت مسکن مهر اطلاع دهند. بدیهی است در صورت اثبات هرگونه تخلف در این زمینه، مراتب از طریق مراجع اداری، حقوقی و قضایی ذیربط پیگیری و اقدامات لازم به عمل می­آید.

* ادعای انجام ثبت نام و یا تأیید فرم ج به هیچ وجه صحت ندارد

در این اطلاعیه آمده است:با توجه به اینکه ظرفیت مسکن مهر شهر جدید پردیس تکمیل است، ادعای انجام ثبت نام و یا تأیید فرم ج که بعضاً طرح می­گردد به هیچ وجه صحت نداشته و امکان پذیر نیست. لذا درخواست می­کنیم در این خصوص مراقبت لازم به عمل آید تا مورد سودجویی، فریبکاری و اغواگری دلالان و واسطه ­های خرید و فروش قرار نگیرند.

*نقل و انتقال امتیاز مسکن مهر ممنوع است

بر اساس این اطلاعیه، نقل و انتقال امتیاز مسکن مهر، ممنوع است لذا توصیه می­گردد از انتقال و فروش امتیاز مسکن مهر خود، خودداری نمایید.

بر این اساس هرگونه تبعات و عواقب ناشی از انجام این امر، متوجه فروشنده و خریدار است.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها