امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61609
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۲
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت سید محمد پژمان در مراسم افتتاحیه پروژه 240 واحدی مهر شاهد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت سید محمد پژمان در مراسم افتتاحیه پروژه 240 واحدی مهر شاهد استان همدان عنوان کرد: در حال حاضر سازمان ملی زمین و مسکن و دولت در حال شناسایی دهک های نیازمند مسکن هستند و نتایج آن ظرف چند ماه آینده حاصل خواهد شد.

معاون وزیر راه وشهرسازی با اشاره به اینکه 30 درصد از اقتصاد کشورمربوط به بخش مسکن است ، بیان کرد: دولت باید برای این بخش مهم اقتصادی برنامه داشته باشد و این برنامه نه تنها برای اقشار کم درآمد بلکه باید برای همه بخش های اقتصادی باشد.

وی افزود: هم اکنون اصل موضوع سازمان ملی زمین و مسکن تامین مسکن از سوی دولت برای افراد کم درآمد است که در حال حاضر در حال مطالعه طرح جامع مسکن هستیم.

پژمان یادآورشد: دهک های پایین جامعه برای امرار معاش نیازمند کمک و پوشش نهادهای اداری هستند که دولت باید موظف به عرضه زمین رایگان و تسهیلات ارزان قیمت برای این گروه ها است.

وی اضافه کرد: انتظار ما همکاری بیشتر دستگاه های ذیربط در رابطه با مساکن مهر است چراکه بدون همکاری، این امر تحقق نخواهد یافت.

پژمان درپایان خاطرنشان ساخت: امید واریم این خانه ها، خانه های دلخواه وآسایش مردم باشد و بتوانند در این مساکن فرزندان لایقی تحویل جامعه دهند.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها