امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61645
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۹
تعداد بازدید: 197
محمد حسینی پس از خروج از کشور در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان شروع به کار کرد، وی پس از مدت کوتاهی کار در شبکه های نه چندان پرمخاطب ماهواره ی به ...

محمد حسینی پس از خروج از کشور در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان شروع به کار کرد، وی پس از مدت کوتاهی کار در شبکه های نه چندان پرمخاطب ماهواره ی به آمریکا رفت 

سید محمد حسینی از مجریان سابق رسانه ملی که هم اکنون در آمریکا به سر می برد مجبور است به مانند هم قطاران خود از شیوه های کثیف سیاسی امرار و معاش کند. او که سواد سیاسی چندانی ندارد هر از گاهی بازیچه دست ضدانقلاب می شود و به خیال خود عنوان فعال سیاسی را یدک می کشد! در طول چندسالی که از خروج سیدمحمد حسینی می گذرد باورهای او به کلی تغییر کرده و آنچنان که شاهد هستیم وی به وضوح علیه مبانی دین مبین اسلام و شخصیت های مذهبی چرک نویسی می کند!

 

شرایط جدید سیدمحمد حسینی در خارج از کشور سبب شده تا وی چهره واقعی خود را نشان دهد، از سوی دیگر افزایش آگاهی مخاطبان از اقدامات و عملکرد سیدمحمد حسینی باعث کاهش هواداران وی شده و این موضوع دلیل اصلی خشم وی از ملت مسلمان ایران است. به عبارت دیگر سیدمحمد حسینی که تا دیروز برای همین مردم بی تابی می کرد اکنون در مناسبت های مختلف ملت مسلمان ایران را به باد انتقاد و ناسزا می گیرد!

 

 

سیدمحمد حسینی در تازه ترین کامنت خود در فیس بوک خطاب به بسیاری از ایرانیان نوشته است:

تمام كساني كه در تظاهرات نهم دي شركت مي كنند.. از ياران يزيدند!!.. ما كه از شيعه چيزي نفهميديم.. شما كه فهميديد .. بازم نميفهميد!!.. كه بايد بفهميد.. و اگه نفهميد.. نفهميد!!

١- كدام يك از امامان شما تونستند حكومت كنند!! بجز علي كه توسط مسلمانان كشته شد!!

٢- حسين شما توسط مسلمانان كشته شد!!

٣- حسن شما توسط دختر آدمي *** كه حاكم بود كشته شد!!

٤- امام رضاي شما توسط رهبر اون زمان كشته شد!!

٥- همه ي امامان تان توسط حكومت ها يا كشته شدند يا خانه نشين..!!!

و هميشه مثل نهم دي ها وجود داشته و يك عده ادم احمق و تبهكار!! و .. پول دوست در آن شركت كردند!!

هزار و چهارصد سال عرفايي مثل سعدي مولوي و خيام و سنايي و نظامي!!...شما را نصيحت كردند.. نفهميديد.. من كيم كه شما را ادم كنم!!!...تا ادم نادان هست .. ديكتاتور هست!!..

نهم دي بر شما ابلهان مبارك!!!!

حسيني اي امام.. حسيني اي امام!!

.........................................................................................

 

نکته جالبی که فعالان ضدانقلاب از آن سوء استفاده می کنند تمسک به شاعران،عارفان و چهره های نام دار ایرانی است؛ نگاهی به کارنامه بسیاری از کسانی که امروز عنوان دهان پرکن فعال سیاسی را یدک می کشند نشان می دهد که آنها کمترین دانش را در باب ادبیات کهن ایران داشته اند. این شاعران در زمانی به فعالیت فرهنگی می پرداختند که مجال چندانی برای ظهور و بروز اعتقادات قلبی آنان وجود نداشت و آنان ناچار بودند که برای اشاعه تفکرات خویش، تا حدی همگام با عقاید پذیرفته شده در جامعه آن روز حرکت کنند. بر این اساس، در میان اشعارشان می توان رگه هایی از اعتقاد حاکم (اهل سنت) را یافت، با این توضیح که اعتقادات شیعی را نیز در لابلای سروده های این شاعران می توان مشاهده کرد.(1)

 

با نگاهی به سلسله اقدامات امثالی چون سیدمحمد حسینی در می یابیم که آنها اگرچه دغدغه اصلی خود را مسائل مربوط به حوادث سال 88 عنوان می کنند اما در باطن کینه و دشمنی آنها با اساس دین مبین اسلام و مکتب عاشورایی امام حسین (ع) است. نظام ج.ا.ا نیز به این دلیل که برپایه اصول اسلامی و نهضت عاشورایی قدم بر می دارد مورد نفرت آنها است.
منبع: ما هستيم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها