امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61652
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 77
محتشمی‌پور با نمایشی خواندن راهپیمایی ۹ دی، آزادی زندانیان امنیتی از جمله همسرش را مطالبه اصلی مردم در انتخابات ۹۲ می‌داند.

محتشمی‌پور با نمایشی خواندن راهپیمایی ۹ دی، آزادی زندانیان امنیتی از جمله همسرش را مطالبه اصلی مردم در انتخابات ۹۲ می‌داند.

فخرالسادات محتشمی‌پور، همسر مصطفی تاجزاده از زندانیان امنیتی بعد از انتخابات 88، در گفت‌وگو با سایت ضدانقلاب «جرس» ادعاهایی را درخصوص حماسه مردمی 9 دی مطرح کرد.

وی در این گفت‌وگو می‌گوید: صحبت آقای تاجزاده این بود که چند سال که بگذرد مردم نهم دی سال ٨٨ را فراموش می‌کنند، اما حوادث ناگوار روز عاشورای ٨٨ را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنند.

محتشمی پور در ادامه ادعا می‌کند که تمام برنامه ریزی‌هایی که برای بزرگ کردن روز نهم دی می‌شود برای این است که عاشورا فراموش شود در حالیکه این حادثه تاریخی هرگز فراموش نخواهد شد!

عضو جبهه منحله مشارکت ادامه می‌دهد: رفع حصر رهبران جنبش سبز یکی از مطالبات اصلی مردم در انتخابات ریاست جمهوری امسال بود؛ امروز همه می‌دانند که دولت روحانی تمام تلاش خود را برای رفع حصر و آزادی زندانیان سیاسی کرده است.

فائزه هاشمی نیز طی روزهای گذشته در گفت‌وگو با این سایت ضمن انتقاد از عملکرد حجت‌الاسلام روحانی در خصوص عدم آزادی سران فتنه‌ گفت: پس از شروع به کار دولت روحانی گفته شد که پرونده حصر به شورای‌عالی امنیت ملی ارجاع شده اما با گذشت چند ماه نه تنها مساله حصر حل نشده بلکه وزیر دادگستری گفته است دولت قصد ندارد وارد مساله حصر شود و مشخص نیست مسئولیت حصر خانگی با چه نهادی است.

چهره‌های سیاسی ضدانقلاب پیام انتخابات خرداد 92 را آزادی زندانیان امنیتی بعد از انتخابات 88 دانسته و در تلاش هستند با فشار به دولت حجت‌الاسلام روحانی به این خواسته خود جامه عمل بپوشانند.

رسانه‌های مذکور گاهی با «تشویق» و گاهی با «تقبیح» اقدامات مختلف دولت روحانی، سعی در پیش‌برد سناریوی خود برای رفع حصر موسوی و کروبی و آزادی زندانیان امنیتی دارند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها