امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61660
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۲۷
تعداد بازدید: 154
به فاصله چند ساعت پس از آنکه مصطفی تاج زاده و همسرش تلاش کردند تا به طور تلویحی به اظهارات روحانی درباره حماسه 9 دی پاسخ دهند و ادعا کردند 9 دی به ...

به فاصله چند ساعت پس از آنکه مصطفی تاج زاده و همسرش تلاش کردند تا به طور تلویحی به اظهارات روحانی درباره حماسه 9 دی پاسخ دهند و ادعا کردند 9 دی به زودی فراموش خواهد شد!

به فاصله چند ساعت پس از آنکه مصطفی تاج زاده و همسرش تلاش کردند تا به طور تلویحی به اظهارات روحانی درباره حماسه 9 دی پاسخ دهند و ادعا کردند 9 دی به زودی فراموش خواهد شد! این بار صادق زیباکلام دست به قلم شد و طی یادداشتی گلایه آمیز خطاب به روحانی نوشت: 

«اظهارات حضرتعالی در خصوص ۹ دی بى‌درنگ بر صدر رسانه‌های اصولگرا نشست و همان اندازه که براى ايشان دلخواه و دلنواز بود، کسرِ قابل توجهی از دل‌‌سپردگانتان را سرد و ناامید کرد. اگرچه فهم مى‌توان كرد كه دايرهء وسيع تلاش و تقلاهای اصولگرایان چو نقطه در ميانتان گرفته بود – که مصمم بودند داستان «فتنه» و «۹ دی» را امسال هرچه باشکوه و جلال‌تر برگزار كنند – و حضرتعالى ناگريزانه و ناگزير می‌بایست محض خالی نبودن عریضه هم که شده نظرى اظهار كنید.»

گفتنی است روند اختلافات میان اصلاح طلبان و اقلیت افراطی فتنه گران که در تلاش هستند تا رای 18 میلیونی مردم به دولت جدید را صرفا یک رای سیاسی تفسیر کنند، روز به روز بیشتر می شود و به نظر می رسد همین مساله یکی از اصلی ترین چالش های دولت جدید با افراطیون در آینده ای نه چندان دور خواهد بود.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها