امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61662
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۶
تعداد بازدید: 120
ابطحی از توضیح در مورد این موضوع که چرا شب ۹ دی را شب فتنه نامیده امتناع کرد و گفت: من در این زمانی که می‌گویید اصلا لپ‌تاپ نداشته‌ام.

ابطحی از توضیح در مورد این موضوع که چرا شب ۹ دی را شب فتنه نامیده امتناع کرد و گفت: من در این زمانی که می‌گویید اصلا لپ‌تاپ نداشته‌ام.

محمد علی ابطحی از فعالین سیاسی اصلاح طلب و از عناصر موثر در فتنه 88 در گفت و گو با دانا در پاسخ به این سوال که چرا شما از شب 9 دی در فیس بوکتان بعنوان شب فتنه یاد کرده‌اید، اظهار داشت: من در این زمانی که می گویید اصلا لپ تاپ نداشته ام.

وی در پاسخ به این سوال که چه کسی صفحه فیس بوک شما را آپدیت می کند، گفت: خودم صفحه فیس بوکم را آپدیت می کنم.

ابطحی از توضیح در مورد این موضوع که چرا  شب 9 دی را شب فتنه نامیده امتناع کرد و گفت: هرچه بود بنده نوشتم.

محمد علی ابطحی همزمان با نهم دی طی مطلبی در صفحه شخصی فیسبوکش نوشته بود:

دیروز بعد از پایان کارهای جاری، کشیدم به خیابان انقلاب. سرچهارراه ولی عصر در تاتر شهر، نمایش دوست کافکا، کار قشنگ دوست خوبم سجاد افشاریان را دیدم.خیلی ممنونم که اجرای دیشبش را به من هدیه کرد. ویترین کتابفروشی ها و دیدن تناقضات خیابان انقلاب کلا لذت بخش است. در شب فتنه، چند جایی هم سراغ از دائره المعارف 9 جلدی فتنه گرفتم، والا به مولا. 9 جلد...هیچکس نداشت که بتوانم یک نگاهی به آن بیندازم.جونم براتون بگه که دیگه همین…..

ابطحی طی این مطلب شب نهم دی را به طور مستقیم شب فتنه نامیده است.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها