امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61664
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۳
تعداد بازدید: 143
روزنامه الجمهوریه لبنان از مخالفت عربستان سعودی با مشارکت کارشناسان ایرانی در روند بازجویی از ماجد الماجد سرکرده گروه عبدالله عزام خبر داد.

روزنامه الجمهوریه لبنان از مخالفت عربستان سعودی با مشارکت کارشناسان ایرانی در روند بازجویی از ماجد الماجد سرکرده گروه عبدالله عزام خبر داد.

روزنامه الجمهوریه لبنان مدعی شد:عربستان سعودی با درخواست ایران برای مشارکت در روند بازجویی "ماجد الماجد" تبعه عربستانی و سرکرده گروه تروریستی عبدالله عزام مخالفت کرده است.

این روزنامه نوشت:مخافت عربستان با درخواست ایران برای مشارکت در روند بازجویی "ماجد الماجد" بحران دیگری را در روابط بین تهران وریاض خلق می کند.

گفتنی است؛"ماجد الماجد" تروریستی سعودی است که فرماندهی گروه"عبدالله عزام در سرزمین شام" شاخه سازمان القاعده در لبنان را به عهده داشت.

الماجد، از اردوگاه عین الحلوه، اردوگاه آوارگان فلسطینی در شرق شهر صیدا در جنوب لبنان، به عنوان مقر اصلی خود بهره می برد و در ماه های اخیر، از اردوگاه عین الحلوه به سوریه منتقل شد تا با "ابومحمد الجولانی" فرمانده گروه تروریستی جبهه النصره در سوریه بیعت کند. وی پیش از این، در القلمون واقع در ریف دمشق ساکن بود و "زهران علوش" فرمانده گروهک های موسوم به ارتش اسلام را همراهی می کرد اما از آن جا به اردوگاه عین الحلوه برگشته بود.

گروه تروریستی "عبدالله عزام" مسئولیت حمله انتحاری به سفارت ایران در بیروت را برعهده گرفت.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها