امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۲۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61667
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۵۶
تعداد بازدید: 96
«ابو صقار» که چندی پیش جگر سرباز سوری را به دندان کشیده بود با ظاهر شدن در فیلمی اعلام کرد که 25 تن از نیروهای حزب‌الله را به شهادت ...

«ابو صقار» که چندی پیش جگر سرباز سوری را به دندان کشیده بود با ظاهر شدن در فیلمی اعلام کرد که 25 تن از نیروهای حزب‌الله را به شهادت رسانده است.

چند ماه قبل بود که یکی از تروریست‌های تکفیری، جلوی دوربین‌ها، ضمن شکافتن سینه جنازه یکی از سربازان سوریه، قلب او را بیرون آورده و به دندان کشید.

وی روبروی دوربین و در فیلمی که از سوی مخالفان نظام «بشار اسد»، به‌صورت گسترده در فضای مجازی منتشر شد، تهدید کرد که قصد ادامه دادن این جنایت وحشیانه را دارد.

بعد  از این رفتار مشمئزکننده بود که در فضای اینترنت و اخبار کشورمان، از او که به نام «ابوصقار» شناخته می‌شود، تحت عنوان «فرزند و جانشین هند جگرخوار» نام برده شد.

«ابو صقار» در توجیه به دندان کشیدن قلب سرباز سوری می‌گوید: "به دنیا می‌گویم اگر خون‌ریزی‌ها در سوریه متوقف نشود، کل ملت سوریه ابو صقار خواهد شد" !

وی در استدلالی بسیار مضحک مدعی می‌شود: "زیرا در موبایلهای آنان فیلم‌هایی از قتل کودکان، تجاوز به زنان، آتش زدن اجساد، قطع کردن دست انسان زنده، و شکنجه و سر بریدن و جود دارد .. ".

«ابو صقار» که از سرکردگان گروه تروریستی موسوم به "گردان عمر فاروق" به شمار می‌رود اینبار نیز مشخص شد که وی یکی از عوامل اصلی شهادت فرمانده حزب‌الله در سوریه بوده است.

این تروریست با ظاهر شدن در فیلمی که پایگاه‌های مخالف نظام سوریه منتشر کرده‌اند اعلام کرد که 25 تن از نیروهای حزب‌الله را در روستای "تل النبی مندو" در شهر القصیر در استان حمص کشته که یکی از آنان حسین صلاح حبیب است.

 

در تصاویر منتشر شده پیکر این شهید درحالی که آثار شکنجه های دلخراش بر روی آن مشاهد می‌شود که نشان می‌دهد توسط ترویست‌های تکفیری به اسارت درآمده و مورد بدرفتاری قرار گرفته است. همچنین چهره این شهید بصورت دلخراشی تخریب و آثار چاقو بر بدن وی دیده می‌شود.

 

 

پیکر این شهید حدود یک هفته قبل در روستای تل النبی مندو پیدا و به لبنان بازگردانده شد.

در همین خصوص یکی از بستگان این شهید گفت که آزمایش دی‌ان‌ای (DNA) نیز ثابت کرده که این پیکر متعلق به حبیب است.

 

براساس این گزارش پیکر شهید حاج حسین صلاح حبیب روز گذشته با حضور خیل عظیم مردم منطقه بعلبک در بقاع، سران کشوری و لشکری، مقامات حزب الله، طرفداران مقاومت اسلامی و محبان اهل‌بیت(ع) تشییع و به خاک سپرده شد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها