امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61668
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۵۸
تعداد بازدید: 106
ارتش سایبری سوریه حساب اسکایپ در فیس بوک و توییتر را هک کرد و در پیامی از کاربران اینترنت خواست از سرویس‌های ایمیل شرکت مایکروسافت استفاده نکنند.

ارتش سایبری سوریه حساب اسکایپ در فیس بوک و توییتر را هک کرد و در پیامی از کاربران اینترنت خواست از سرویس‌های ایمیل شرکت مایکروسافت استفاده نکنند.

همزمان با اول ژانویه در صفحه توییتر "اسکایپ" این جمله نوشته شد: «از ایمیل‌های مایکروسافت استفاده نکنید (Hotmail، Outlook). آنها حساب‌های شما را کنترل می‌کنند و اطلاعات شما را به دولت‌ها می‌فروشند. جزئیات بیشتر به زودی. SEA»."SEA" حروف مخفف عبارت "ارتش سایبری سوریه" است.

پیش از این خبرهایی در مورد حمله این هکرها به وب‌سایت‌های خبری غربی از جمله نیویورک‌تایمز و خبرگزاری فرانسه منتشر شده است.

این "ارتش" دلیل حملات سایبری خود به سایت‌های اینترنتی رسانه‌‌های غربی را انتشار نادرست اخبار درباره‌ شرایط داخلی سوریه عنوان می‌کند.

برخی وبلاگ‌ها از ارسال پیام دیگری از حساب اسکایپ در تویتتر خبر داده‌اند. در این پیام نوشته شده بود: «توسط ارتش الکترونیکی سوریه هک شد. جاسوسی را بس کنید»

مایکروسافت و سایر شرکت‌های اینترنتی متهم‌اند که اطلاعات کاربران خود را در اختیار آژانس امنیت ملی آمریکا قرار می‌دهند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها