امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61673
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 124
مراسم تشییع پیکر شهید «فیاض عباس فیاض» که در دفاع از حرم زینب(س) به شهادت رسید، با حضور گسترده مردم شهر صور برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر شهید «فیاض عباس فیاض» که در دفاع از حرم زینب(س) به شهادت رسید، با حضور گسترده مردم شهر صور برگزار شد.

«فیاض عباس فیاض» با کنیه "جواد" در دفاع از حرم زینب(س) و در دفاع از امت اسلامی در نبرد با تروریست های تکفیری در سوریه به شهادت رسید.

مراسم تشییع پیکر این شهید والامقام با حضور حزب الله لبنان و اهالی محله "الحوش شرقی" شهر صور برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر شهید «فیاض عباس فیاض» درحالی با حضور گسترده مردم این منطقه برگزار شد که «محمد فنیش» از وزرای دولت لبنان، تعدادی از مقامات سیاسی حزبی، علماء و همچنین فعالان اجتماعی حضور داشتند.

تشییع کنندگان در حالی که پرچم حزب الله، تصاویری از امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و حزب الله در دست داشتند با شعار "لبیک یا زینب(س)" پیکر شهید حزب‌الله را از مقابل بیمارستان "جبل عامل" تشییع کردند.

تشییع پیکر این شهید پس از عبور از خیابان‌های شهر صور به محله الحوش و وداع خانواده وی با شهید و نثار گل، عطر، تکبیر و ندای یا حسین(ع) و شعارهایی ضد آمریکا و رژیم صهیونیستی در قبرستان شهر حاریص به پایان رسید.

در مراسم تشییع پیکر شهید فیاض فرزند خردسال وی درحالی که لباس نظامی به تن دارد نیز حضور دارد.  امروز نیز دوستان دوران تحصیلی شهید فیاض عباس فیاض تصویری را منتشر کردند که مربوط به دوران تحصیلی این شهید در دبستان جعفریه در جنوب لبنان است.

 

در متن منتشر شده در زیر این تصویر آمده است تقدیم به دوست دوران تحصیلی‌مان که برای دفاع از سرزمین و مقاومت اسلامی به فیض شهادت نائل آمد.

در ادامه تصاویری از مراسم تشییع پیکر این شهید حز‌ب‌الله را مشاهده می‌کنید:

 

 

 

 

 

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها