امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61675
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۱۱
تعداد بازدید: 77
سخنگوی هیات منصفه مطبوعات گفت: دادگاه روزنامه بهار فردا 15دی ماه در شعبه 76 دادگاه کیفری به ریاست قاضی مدیر خراسانی برگزار می‌شود.

سخنگوی هیات منصفه مطبوعات گفت: دادگاه روزنامه بهار فردا 15دی ماه در شعبه 76 دادگاه کیفری به ریاست قاضی مدیر خراسانی برگزار می‌شود.

"علی‌اکبر کسائیان" در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به برگزاری دادگاه روزنامه بهار گفت: دادگاه مذکور فردا یکشنبه 15دی ماه در شعبه 76 دادگاه کیفری به مدیریت قاضی مدیر خراسانی برگزار خواهد شد. 
  
سخنگوی هیات منصفه مطبوعات همچنین در خصوص علنی و یا غیرعلنی بودن دادگاه روزنامه بهار خاطرنشان کرد: طبق مقررات این دادگاه به صورت علنی و زمان شروع آن ساعت 9 صبح فردا خواهد بود.

گفتنی است؛ روزنامه‌ "بهار" اول آبان‌ ماه سال جاری مقاله‌ای اهانت بار  را با عنوان«امام؛ پیشوای سیاسی یا الگوی ایمانی؟» منتشر کرد که به همین ‌دلیل مجبور به عذرخواهی شد و مسئولان روزنامه، با انتشار یک نامه از توقف انتشار بهار تا مدتی خبر دادند و البته هیات نظارت بر مطبوعات این روزنامه را توقیف کرد که دادگاه آن فردا یکشنبه(15 دی ماه) برگزار می‌شود.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار