امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61693
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۷
تعداد بازدید: 94
آسوشيتدپرس در گزارشي از تلاش سناي آمريکا برای تصویب تحریم‌های جدیدی علیه ایران تا پیش از ماه دوم سال جاری میلادی خبر داد.

آسوشيتدپرس در گزارشي از تلاش سناي آمريکا برای تصویب تحریم‌های جدیدی علیه ایران تا پیش از ماه دوم سال جاری میلادی خبر داد.

آسوشيتدپرس در گزارشي نوشت: کنگره آمريکا روز دوشنبه کار خود را از سر مي‌گيرد. در عين حال، در پيش بودن انتخابات در سال جاري ميلادي بر سياست‌هاي نمايندگان تاثير خواهد گذاشت. 
جمهوري خواهان قصد دارند بر وجوه مختلف برنامه بهداشتي اوباما تمرکز کنند. در عين حال، چند مساله مناقشه‌انگيز نيز در دستور کار آنهاست که مساله ايران يکي از آنهاست. 
26 نماينده سناي آمريکا پيش‌نويس تحريم‌هاي جديدي را عليه ايران امضا کرده‌اند. اوباما با تصويب اين لايحه هنگامي که دولتش مشغول مذاکرات هسته‌اي با ايران است مخالف است.
حاميان اين طرح قصد دارند هنگام بازگشايي کنگره حمايت تعداد بيشتري از نمايندگان را کسب کنند. آنها اميدوارند تا پيش از ماه فوريه، لايحه تحريم‌هاي جديد به تصويب کامل در کنگره برسد.
هرچند اين مساله اولويت کاري نمايندگان نيست اما يکي از بحث‌هاي جدي ميان نمايندگان حول و حوش آن در خواهد گرفت.
"هري ريد"، رييس اکثريت سنا در ماه دسامبر از راي کنگره صرف نظر کرد اما اين بار وي قادر نخواهد بود مانع از حاميان تحريم‌هاي سخت‌تر شود.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها