امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61712
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۱۹
تعداد بازدید: 101
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: براساس برنامه‌ زمانی پیش‌بینی شده از ساعت ۱۸ امروز فهرست اسامی قبول شدگان نهایی دوره دکتری اعلام می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: براساس برنامه‌ زمانی پیش‌بینی شده از ساعت ۱۸ امروز فهرست اسامی قبول شدگان نهایی دوره دکتری اعلام می‌شود.

دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اینکه فردا فهرست اسامی قبول شدگان نهایی دوره دکترای نیمه متمرکز ۹۲ بر روی سایت "سازمان سنجش" قرار می‌گیرد، اظهار کرد: پذیرفته‌ شدگان براساس برنامه زمانی مندرج در اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی آنهاست در روزهای یکشنبه ۲۱ دی ماه و دوشنبه ۲۳ دی ماه می‌توانند برای ثبت نام به دانشگاه‌ها و موسسات "آموزش عالی" ذیربط مراجعه کنند. 
وی افزود: ممکن است برخی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی بازه زمانی دیگری را برای ثبت نام پذیرفته شدگان در نظر گرفته باشند که از تمامی پذیرفته‌ شدگان خواستاریم حتما به سایت دانشگاه مربوطه قبل از ثبت نام مراجعه کنند. 
وی با اشاره به اینکه ۹۹۵۱ نفر را در فهرست اسامی قبول شدگان اعلام کرده بودیم، خاطرنشان کرد: با توجه به گزینش نهایی ظرفیت پذیرش بیش از ۱۱ هزار و ۶۰۰ نفر خواهد بود که از طریق آزمون وارد دانشگاه شدند. 
به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، آزمون دکترای سال ۹۲ حدود ۱۵ درصد افزایش ظرفیت نسبت به سال گذشته داشته است.
منبع: باشگاه خبرنگاران

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها