امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6172
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش فارس به نقل از ویکلی‌استاندارد، مدیرعامل گوگل گفت که این تعداد از مردم که گوشی هوشمند ندارند در کشورهای فقیر به‌سر می‌برند یا اینکه دولت‌های ...

به گزارش فارس به نقل از ویکلی‌استاندارد، مدیرعامل گوگل گفت که این تعداد از مردم که گوشی هوشمند ندارند در کشورهای فقیر به‌سر می‌برند یا اینکه دولت‌های آن‌ها شرایط مناسب برای پیوستن به این جریان را ایجاد نکرده است.

وی که در مورد کتاب جدید خود توضیح می‌داد، اظهار داشت: «فرآیند سازگاری با فناوری‌های جدید روی کار آمده معمولا به صورت تدریجی انجام می‌شود که در مرحله نخست گروه اندکی از کاربران سراغ این محصول می‌روند و سپس تعداد بیشتری از آن استقبال می‌کنند. همان طور که در کتاب من هم آمده است این فرآیند در حوزه گوشی‌های هوشمند طی 5 سال آتی رخ دهد و در این دوره زمانی 5 میلیارد نفری که هم‌اکنون گوشی هوشمند ندارند به جمع ما می‌پیوندند و صاحب این دستگاه شوند».

وی در ادامه گفت: «در حال حاضر یک میلیارد نفر از ساکنان کره زمین صاحب گوشی هوشمند هستند و در مقابل دو میلیارد کاربر متصل به اینترنت در جهان وجود دارد و علاوه بر این‌، روی کره زمین 6 میلیارد مشترک تلفن‌همراه داریم. تعدادی از این افراد گوشی‌های خود را به‌روز کرده‌اند و به این گوشی‌های جدید مجهز شده‌اند. افرادی که هنوز صاحب گوشی هوشمند نشده‌اند با زنگ هشدار دهنده این محصولات در بازار جهانی توجه بیشتری به این فرآیند می‌کنند و تاثیری که این جریان بر آن‌ها می‌گذارد از تاثیری که ما می‌پذیریم بیشتر است».
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها