امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61726
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۷
تعداد بازدید: 87
در حالیکه تلاش‌ها برای کودتای نظامی در عربستان سعودی به خط قرمز رسانه های سعودی تبدیل شده است، برخی منابع آگاه از تلاش‌هایی پنهان برای ...

در حالیکه تلاش‌ها برای کودتای نظامی در عربستان سعودی به خط قرمز رسانه های سعودی تبدیل شده است، برخی منابع آگاه از تلاش‌هایی پنهان برای کودتا علیه عبدالله بن عبدالعزیز و پایان دوران پادشاهی خاندان آل سعود خبر می‌دهند.

به گزارش پیروان موعود ه نقل از حدث نیوز، بنا بر گزارش ها، «بندر بن سلطان» رئیس دستگاه اطلاعاتی عربستان تحرکاتی پنهان برای انتقال قدرت به یکی از برادرانش انجام می‌دهد. 

این در حالیست که شاهزاده "خالد بن سلطان" و "احمد بن عبدالعزیز" وزیر کشور سابق و "محمد بن فهد" بازداشت و شمار دیگری از شاهزاده‌های مخالف کودتا، به خارج از کشور تبعید شده‌اند.
بنا بر افشاگری برخی منابع، درگیری‌ها بر سر تاج و تخت عربستان سعودی حین مرگ "عبدالله بن عبدالعزیز" و در سایه درگیری‌های پنهان شاهزاده ها برای رسیدن به قدرت، افزایش خواهد یافت. بویژه اینکه بعد از مرگ شاهزاده سلطان و شاهزاده نایف، دو ولیعهد سابق این کشور رقابت ها بر سر قدرت تشدید شده است.
گفتنی است،‌ تحلیلگران بروز تنش‌ها و ناآرامی‌های قریب‌الوقوع در مناطق شرقی عربستان را پیش بینی کرده و هشدار  داده‌اند که القاعده نیز وارد درگیری‌ها با رژیم آل سعود خواهد شد. 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها