امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61732
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۵
تعداد بازدید: 120
طی ساعات آینده بیشترین بارش ها در استان های واقع در غرب و جنوب غرب پیش بینی می شود که بر این اساس برای مناطق مذکور به سبب بارش برف و باران، آبگرفتگی ...

طی ساعات آینده بیشترین بارش ها در استان های واقع در غرب و جنوب غرب پیش بینی می شود که بر این اساس برای مناطق مذکور به سبب بارش برف و باران، آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن رودخانه ها و در نقاط سردسیر یخبندان و اختلال در تردد جاده های کوهستانی پیش بینی می گردد.

سازمان هواشناسی کشور، امروز "شنبه 21 دی ماه 92" ابتدا جنوب غرب، غرب، شمال غرب و بتدریج فردا علاوه بر مناطق یاد شده استان های واقع در جنوب، مرکز، دامنه های البرز و سواحل دریای خزر و سپس نواحی شرقی کشور تحت تاثیر سامانه بارشی قرار می گیرد.

براساس این گزارش، بنابراین برای مناطق ذکر شده طی امروز و فردا بارش برف و باران، برای مناطق جنوبی علاوه بر بارش باران گاهی رعد و برق، وزش باد و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود و طی امروز و فردا خلیج فارس مواج است.


شایان ذکر است، امروز به سبب وزش بادهای جنوبی در سواحل دریای خزر دمای هوا افزایش می یابد و همچنین طی ساعات آینده بیشترین بارش ها در استان های واقع در غرب و جنوب غرب پیش بینی می شود که بر این اساس  برای مناطق مذکور به سبب بارش برف و باران، آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن رودخانه ها و در نقاط سردسیر یخبندان و اختلال در تردد جاده های کوهستانی پیش بینی می گردد و در این مدت برای مناطق شمال غرب، سواحل دریای خزر و دامنه های البرز بارش از شدت کمتری برخوردار است.

گفتنی است، وضعیت آب و هوای استان "تهران" امروز، نيمه ابري تا ابري و بارش پراکنده پیش بینی می شود و استان تهران در بیشینه دمای خود به 6 درجه و در کمترین حالت به 1- درجه بالای صفر خواهد رسید و همچنین دمای شهر تهران در حال حاضر3 درجه بالای صفر است.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

 S M S : 30005825000156         E – mail : INFO@P313.IR

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها