امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6176
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 125
سید سعید زمانیان عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص چگونگی عملکرد ...

سید سعید زمانیان عضو کمیسیون برنامه و بودجه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص چگونگی عملکرد اقتصادی هشت ساله دولت سازندگی اظهار داشت: همه دولت‌ها پس از انقلاب منشاء خدماتی بوده‌اند  و خدمات آنها هم مشهود است.

وی در ادامه، افزود: این خدمات دارای نقاط ضعف و قوت بوده و  همه ر‌ؤسای جمهوری که در صحنه حضور داشته‌اند منشاء اثر بوده و  خدمت و سازندگی در زمینه‌های مختلف داشته‌اند، بطور کلی اگر بخواهیم راجع به یک دولت خاص و شخص خاصی صحبت کنیم باید برجستگی‌ها و نقاط قوت آن دولت را مدنظر قرار دهیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه، گفت: دولت سازندگی آقای هاشمی هم منشاء اثرات بسیار خوبی بوده و البته در هر دوره‌ای از ریاست‌جمهوری تفاوت‌هایی وجود دارد، به عنوان مثال افرادی در مسائل اقتصادی خوب عمل کرده و قوی بوده‌اند و افرادی در مباحث سیاسی شاخص بوده و بهتر عمل کرده‌اند و اگر این دو مقوله را با هم جمع کرده و کنار یکدیگر بگذاریم به این نتیجه می‌رسیم که همه دولت‌ها خدمتگزار جمهوری اسلامی بوده‌اند.

زمانیان گفت: هیچ فرد یا شخصی نیست که به طور مطلق همه خوبی‌ها را یکجا داشته‌ باشد و باید صبر کرد و دید چه کسانی بعنوان کاندیدای دوره یازدهم ریاست جمهوری مطرح می‌شوند و آن وقت عملکرد افراد و کسانی که تجربه و سابقه ریاست جمهوری را داشته‌اند نقد و بررسی شود.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها