امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61804
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۴
تعداد بازدید: 70
ابراهیم کارخانه‌ای عضو کمیسیون انرژی در مورد واگذاری تعیین نرخ خوراک پتروشیمی‌ها به دولت گفت: هنوز هیچ تصمیمی گرفته و قطعی نشده است و  همچنین یک حد و ...

ابراهیم کارخانه‌ای عضو کمیسیون انرژی در مورد واگذاری تعیین نرخ خوراک پتروشیمی‌ها به دولت گفت: هنوز هیچ تصمیمی گرفته و قطعی نشده است و  همچنین یک حد و فرمولی برای تعیین نرخ خوراک پتروشیمی تعیین شده است.

وی افزود: براساس فرمول مقرر شده که نرخ خوراک پتروشیمی‌ها بین 11 تا 15 سنت متغییر باشد و این نرخ بر اساس اینکه واحد پتروشیمی در کجای ایران باشد، تعیین می‌شود.

عضو کمیسیون انرژی اظهار داشت: در مورد تعیین قیمت خوراک پتروشیمی‌ها یک پیشنهاد دیگری هم وجود دارد و آن این است که نرخ آن کمتر از 15 سنت نباشد.

کارخانه‌ای در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند شرکت ملی پتروشیمی خواهان خوراک ارزان قیمت است، آیا سپردن قیمت به دولت کار صحیحی است، اظهار داشت: ستاد ویژه قیمت 13 سنت را تعیین کرده و ظاهرا دولت هم با نرخ 13 سنت موافق است.

وی گفت: ولی باید منتظر ماند که این طرحی که در کارگروه تعیین شده در تلفیق مطرح شود و بنابراین باید منتظر ماند که امروز در مورد این مسئله در کمیسیون تلفیق تصمیم نهایی گرفته شود.
انتهای پیام/ب
 
برچسب ها:
آخرین اخبار