امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61805
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۴
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «نیویورک‌ دیلی‌نیوز»، سناتور جمهوریخواه «پل براون» که در رقابت‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «نیویورک‌ دیلی‌نیوز»، سناتور جمهوریخواه «پل براون» که در رقابت‌های مقدماتی مجلس سنا شرکت کرده، با ارسال ایمیلی برای حامیان خود به آنها پیشنهاد دریافت یک قبضه اسلحه AR-15 را داده است.

بر اساس این گزارش، سناتور براون جمعه اعلام کرده، به حامیان خود یک قبضه سلاح AR-15 خواهد داد. او در ایمیل خود به طرفدارانش نوشته:‌ «چطور است سال 2014 را با برند جدید AR-15 مجانی آغاز کنید؟»

او در بخش دیگری از ایمیل خود نوشته: «این موضوع پنهانی نیست که دموکرات‌ها و رسانه‌های آزاد مشتاقند سلاح‌های‌مان را از ما بگیرند و هر بُعد از زندگی را به ما دیکته کنند اما من به آنها اجازه نمی‌دهم این کار را انجام دهند. در واقع، امروز من خبر هیجان‌انگیزی برای شما دارم.»

او در وب‌سایت انتخاباتی خود نوشته: «تصمیم دارم به شما سلاح بدهم زیرا باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا هیچ چیز را به اندازه اینکه اسلحه AR-15 را ممنوع کند، دوست ندارد.»

بر اساس این گزارش، سناتور براون دومین جمهوریخواهی است که برای رقابت‌های اولیه مجلس سنا، دادن اسلحه AR-15 به طرفدارانش را پیشنهاد داده است.

این سناتور جمهوریخواه در حالی بر لزوم آزادی مالکیت اسلحه در آمریکا تاکید می‌کند که شمار زیادی از شهروندان آمریکایی، قربانی تیراندازی‌های متعدد در ایالت‌های مختلف این کشور بوده‌اند. از آخرین این موارد می‌توان به تیراندازی در فروشگاهی در منطقه «مریلند» اشاره کرد که به مرگ 3 نفر از جمله فرد مهاجم منجر شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها