امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61820
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۴
تعداد بازدید: 66
«جمیل کاظم»، رئیس شورای جمعیت الوفاق بحرین، بزرگ‌ترین گروه معارض بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه ...

«جمیل کاظم»، رئیس شورای جمعیت الوفاق بحرین، بزرگ‌ترین گروه معارض بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه بر ضرورت وجود نظارت بین‌المللی مطلوب برای موفقیت گفت‌وگوها و مذاکرات به ویژه پس از بین‌المللی شدن بحران بحرین تاکید کرد.

کاظم افزود: هدف سفر هیئت معارض بحرینی به اروپا تحکیم و توسعه روابط خارجی از یک سو و رساندن پیام و تبیین دیدگاه‌های معارضان در قبال بحران این کشور به جامعه بین‌المللی است.

وی در این‌باره که برخی از جریان‌ها و گروه‌های معارض بحرینی خواسته اصلاح نظام و گفت‌وگو با آن را رد می‌کنند، گفت: گروه‌های معارض به تمام گزینه‌های موجود تا زمانی که مسالمت آمیز باشد، احترام می‌گذارند.

اما درباره دیدار هیئت معارضان با ولی‌عهد بحرین جمیل کاظم گفت: ما به این دیدار به عنوان فرصت جدیدی نگاه می‌کنیم که در آن به صراحت و شفافیت مشکلات قانونی و سیاسی موجود مطرح شد، اما در عین حال بر این باوریم که هر گفت‌وگویی نیازمند تضمین‌هایی اساسی برای موفقیت است و دیدارها تنها نیمی از کار را پیش می‌برد.

وی تاکید کرد: معارضان زمانی وارد گفت‌وگو و مذاکره می‌شوند، که در آن اصول و مبادی اساسی گفت‌وگو فراهم باشد و مهمترین شرط آغاز چنین مذاکره‌ای آزادی زندانیان و توقف محاکمه‌هاست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها