امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۲۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6183
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۰
تعداد بازدید: 152
به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، آوریل گذشته مایکروسافت 300 میلیون دلار پرداخت کرد تا 17.6 درصد از سهام شرکت Barnes & Noble تولیدکننده ...

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، آوریل گذشته مایکروسافت 300 میلیون دلار پرداخت کرد تا 17.6 درصد از سهام شرکت Barnes & Noble تولیدکننده کتابخوان‌های الکترونیک Nook Media را در اختیار بگیرد. این شرکت بخش سخت‌افزار و نرم افزارهای جانبی مربوط به این دستگاه کتابخوان را تولید می‌کند.

اما شرکت مایکروسافت هم‌اکنون تصمیم گرفته است تا سهام باقیمانده از این شرکت را نیز خریداری کند و مابقی شرکت Barnes & Noble را نیز تحت مدیریت خود بگیرد.

این طور که اسناد و مدارک موجود نشان می‌دهند، قرار است که Nook تا پایان سال 2014 میلادی مانند مدل‌های امروزی مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید تولید شود و در تولید آن بر نرم افزار به عنوان خدمات و همچنین ابزارهای خواندن کتاب‌های الکترونیک تمرکز فراوان شود.

شرکت مایکروسافت در ماه‌های گذشته فعالیت گسترده‌ای را با Barnes & Noble انجام داد تا به کمک آن بتواند محتویات Nook را برای رایانه‌های لوحی خود مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز 8 عرضه کند و از این طریق امکان خرید شرکت یاد شده را فراهم آورد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها