امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61836
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۴
تعداد بازدید: 86
روح الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تلاش اصلاح ...

روح الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تلاش اصلاح طلبان برای ایجاد شکاف در جبهه اصولگرایان و همراه کردن آنان در رقابت های انتخاباتی آینده گفت: اشخاصی که چنین مسائلی را در برخی رسانه ها مطرح کرده اند از جمله محمدرضا خاتمی دارای سوابق روشنی در عرصه سیاسی کشور هستند.

وی افزود: این افراد در جریان فتنه سال 88 هر زهری که توانسته‌اند به نظام ریخته‌اند و تلاش خود برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی کشیده‌اند.

این نماینده عضو فراکسیون اصولگرایان ادامه داد: از این چنین کسانی که بحث اجماع اصلاح‌طلبان و اصولگرایان را دنبال می‌کنند، به طور حتم در پیشنهادات خود صادق نیستند و تعریف آن ها از اصولگرا نیز مختصر خود آنان است.

حسینیان با تاکید بر اینکه اصولگرایان با تمام سلایقی که دارند در مقابل اصلاح‌طلبان متحد هستند و در آینده متحد‌تر از گذشته خواهند شد، گفت: به نظرم حتی درصورت مطرح شدن چنین مساله تنها مردودین فتنه سال 88 به دنبال اتحاد با اصلاح طلبان خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها