امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61847
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۱۲
تعداد بازدید: 279
مسائل و اتفاقات آخرالزمانی وجهه و صورتهای گوناگونی می توانند داشته باشند.یکی از علائمی که بسیار تاکید شده بر روی آن، وجود ظلم و ستم در طیف گسترده ای ...

مسائل و اتفاقات آخرالزمانی وجهه و صورتهای گوناگونی می توانند داشته باشند.یکی از علائمی که بسیار تاکید شده بر روی آن، وجود ظلم و ستم در طیف گسترده ای بر روی این کره خاکی است، 

 

به گونه ای که هیچ کس از ان در امان نیست و ناخوداگاه هر کسی به نوعی با ان دست و پنجه نرم خواهد کرد. اما به طور قطع این پدیده فقط مختص به انسانها نیست و همه موجودات و افریده های خداوند متعال را در بر خواهد گرفت!

از آثار و شواهد این گونه پیداست که ظلم و ستم انسانها فقط دامان خودشان را نمی گیرد و متاسفانه شاهد هستیم که بقیه موجودات هم در عذابند.
چند وقتی است در کشور از گوشه و کنار می شنویم و می خوانیم که در فلان نقطه یا منطقه یک حیوان از مخلوقات خدا مورد حمله وحشیانه ای از جانب گروهی افراد قرار گرفته و به طرز فجیعی به قتل رسیده است!!

جالب اینجاست که ان دسته از حیواناتی مورد چنین رفتار ناپسند و دد منشانه ای قرار می گیرند که نه تنها جز گونه های نادر و در حال انقراض در کشور هستند بلکه خودشان جز حیوانات درنده طبقه بندی شده و از قضا گوشتخوارند! 


قصد نوشتن نداشتم تااینکه چند روز پیش خبری خواندم مبنی بر جریمه نقدی و محکومیت برای ان دسته از افرادی كه دست به چنین جرائمی بزنند، اما آن چیزی که بسیار تاسف برانگیز بود خبری بودکه در دل این خبر جا داشت و ان اتش زدن یک قلاده پلنگ دیگر در منطقه کرمانشاه....
شاید پیش خود فکر کنید در جاییکه مردم بی گناهی در سوریه، عراق ، افغانستان و پاکستان و میانمارو غیره در حال قتل عام شدن هستند و زنده زنده پوست کنده می شوند، قتل یک پلنگ یا حیوان دیگر چه معنایی دارد؟!

اما اینگونه نیست، منتظران مهدی موعود باید نسبت به هر اتفاق بد و نامبارکی از خود واکنش نشان دهند و ساکت نباشند، تا ثابت کنیم که به عنوان شیعیان علی در مورد هیچ ناحقی ساکت نمی نشینیم. خواه قتل دلخراش یک حیوان بی پناه یا یک انسان درمانده. کار زشت را محکوم می کنیم تا مهدی موعودمان بداند که از بی رحمیها و وحشیگری ها دلمان به درد می اید و خسته شده ایم.
در اینکه با وجود چنین رفتارهایی قطعا توطئه دشمن است، شکی نیست. فقط انسانهای ساده لوح و کوته بین می توانند کشتن چندین قلاده پلنگ را ظرف یک سال ان هم به بدترین شکل ممکن اتفاقی و دفاع از خود تلقی کنند و دلخوش به اینکه به خود می ایند!!

حتما توطئه ای خصمانه در پیش است، به عنوان یک فرد مسلمان و آگاه بیایید تا جایی که در توانمان است در نشر و پخش اینگونه اخبار و آگاه کردن دیگران بکوشیم.

نکند روزی که امام عصر آمد شرمنده شویم که ضامن آهو در کشورمان بود اما ما به اندازه بال پشه ای هم ضامن هیچ موجود بی پناهی نبودیم.

چه زیباست روزگار دروران پادشاهی دولت ال محمد که در ان به هیچ موجودی به اندازه ناچیزی هم ستم نخواهد شد.

امضای ANTI MASON

 

 

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها