امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6187
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 100
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، در حادثه‌ای که صبح امروز در یکی از محلات شهر خلخال رخ داد بر اثر بی‌احتیاطی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، در حادثه‌ای که صبح امروز در یکی از محلات شهر خلخال رخ داد بر اثر بی‌احتیاطی و خواب‌آلودگی راننده و عدم توانایی در مهار خودروی سنگین کامیون 10 چرخ سر از اتاق پذیرایی یک واحد مسکونی در‌آورد که به دلیل حاضر نبودن اهل خانه در این فضای ساختمان این حادثه عجیب هیچگونه تلفات و کشته‌ای به همراه نداشت.

راننده خودرو که فرد میانسالی بود به صراحت اعلام کرد که در هنگام رانندگی در حالت خواب و بیداری قرار داشته و در نقطه سرازیری بلوار 17 شهریور خلخال نتوانسته است خودرو را مهار کند که این کامیون 10 چرخ به شدت ضمن برخورد با دیوار منزل مسکونی و تخریب آن به داخل خانه راه یافته به طوری که تا اتاق پذیرایی پیش‌روی کرده است.

اما از شانس خوب این راننده اهالی خانه در زمان حادثه در حیاط و اتاق پذیرایی حضور نداشتند بلکه در اتاق بغلی در حال استراحت بودند که با صدای عجیب ورود یک کامیون به منزلشان از خواب بیدار شده و از این اتفاق تعجب‌زده به بیرون گریختند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، علل و عوامل این حادثه توسط پلیس در حال بررسی همه جانبه و بیشتر است.
انتهای پیام/62004/و20/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها