امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61877
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۴
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خالد البطش در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی المیادین اظهار داشت: نیازمند آن هستیم که کشورهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خالد البطش در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی المیادین اظهار داشت: نیازمند آن هستیم که کشورهای اسلامی از ما حمایت کنند.

وی تصریح کرد: تهران - بعد از اینکه آمریکا مرد شماره 2 جنبش جهاد اسلامی را در فهرست سیاه خود قرار داد- درب هایش را به روی وی می‌گشاید.

خالد البطش افزود: سفر (اعضای) جنبش جهاد اسلامی به ایران در چارچوب جشن های انقلاب اسلامی و تبریک به ملت ایران صورت می گیرد.

وی گفت: ایران از ملت فلسطین حمایت می کند و این کشور وظیفه شرعی و ملی خویش را انجام می دهد.

این رهبر جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: وقتی مسئله به اصول و مبانی ثابت مربوط می شود، همه ما سوار بر یک قایق هستیم. ما روابط خود با هر کشوری که از فلسطین حمایت می کند، نزدیک می‌کنیم.

وی گفت: وقتی مسئله به سلاح مقاومت مربوط می شود؛ می داند که آن را به چه سمتی نشانه برود و ما در خصوص مقاومت اختلاف نظر نداریم.

خالد البطش گفت: قطع تماس بین تشکیلات خودگردان و ایران یک اشتباه تاریخی بود و رفتن (نماینده) ابومازن (رئیس این تشکیلات) به تهران پیام سیاسی روشنی بود مبنی بر اینکه جایگزین های دیگری وجود دارد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها