امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61901
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۵
تعداد بازدید: 62
بابک حمیدیان که در مرکز همایش های برج میلاد حضور داشت در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس و در پاسخ به این سوال که به نظرتان چه مدت طول خواهد کشید ...

بابک حمیدیان که در مرکز همایش های برج میلاد حضور داشت در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس و در پاسخ به این سوال که به نظرتان چه مدت طول خواهد کشید که  نقشی مانند «اصغر وصالی»در فیلم چ به شما پیشنهاد شود و بازی در چنین جایگاه خاصی را دوباره تجربه کنید، گفت: من شبیه این نقش را دیگر بازی نخواهم کرد چون عادت ندارم که شبیه نقش های گذشته ام شوم اما همیشه آرزو می کنم  که در فضاهای ویژه و خاص  که به شدت سینمای سختی است، به ایفای نقش بپردازم.

وی در توضیح نوع سینمایی که علاقمند به حضور در آن است گفت: هم سینمای جنگ هم ژانری که در فیلم رستاخیز آقای درویش تجربه کردم به شدت دوست دارم و هر دوی این نقش هایی که در چ و رستاخیز بازی کردم را دوست دارم و آنها قابل مقایسه نیستند.

حمیدیان درباره کران منسجم جشنواره و اینکه آیا ممکن است این اکران در روند یکساله نمایش در سینما خلل ایجاد کند، گفت: به نظرم جشنواره جشن کوچی برای سینماست و اکران یکساله فیلم های جشن بزرگی است و جشنواره نه تنها مشکلی ایجاد می کند بلکه بار تبلیغی نیز برای فیلم ها دارد.

انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها