امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61918
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۴۵
تعداد بازدید: 72
جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برف سنگین در ...

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برف سنگین در استانهای گیلان و مازندران گفت: علی‌رغم تلاش مدیران استانی مدیریت اوضاع در برف اخیر از توان مدیران استانی خارج بود که البته با ورود نیروهای ارتش و سپاه به صحنه وضعیت بهتر شده است.

وی با بیان اینکه حل مشکل استان‌های گیلان و مازندران در برف اخیر نیازمند عزم ملی است افزود: متأسفانه ما شاهد مدیریت این گونه حوادث از تهران توسط دولت هستیم که این گونه اداره کردن این حوادث پاسخگو نیست و باید وزرای کشور و راه با حضور در استان از نزدیک شاهد وضعیت استان بوده و از آنجا اوضاع را مدیریت کنند. اینکه وزرای محترم بخواهند از تهران مشکل شمال کشور را رصد کنند، کمکی به حل مشکل نمی‌کند.

وی اظهار داشت: باید بیشتر توان صرف بازگشایی راه‌های اصلی استان شود تا بهدین وسیله امدادرسانی به مردم آسان‌تر شود در حال حاضر تعداد زیادی از کامیون‌ها در راه‌های اصلی استان مانده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها