امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6194
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان سمنان، دادگستری کل استان سمنان از اجرای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان سمنان، دادگستری کل استان سمنان از اجرای قاطعانه مجازات سه تن از قاچاقچیان مواد مخدر که با حکم دادگاه انقلاب اسلامی شاهرود به اشد مجازات محکوم شده بودند، خبر داد.

در این گزارش آمده است: این مجرمان با مشخصات «ا- ث»، اهل نریمان و با جرم حمل و نگهداری دو کیلو و 900 گرم هروئین، «م- خ» اهل سبزوار و «ح- ر» اهل دامغان با جرم مشارکت در حمل و نگهداری سه کیلو و  894 گرم هروئین توسط دادگاه انقلاب اسلامی شاهرود به اعدام محکوم شده بودند.

بر این اساس، حکم اعدام این سه نفر پس از طی تشریفات قانونی، تأیید در دادستانی کل کشور و موافقت ریاست قوه قضائیه، صبح امروز در محوطه زندان شاهرود به اجرا درآمد.

روابط عمومی دادگستری استان سمنان افزود: تقاضای عفو هر یک از این متهمان در دو مرحله مطرح شده بود که پس از انجام بررسی‏های لازم و عدم احراز شرایط، توسط کمیسیون مرکزی عفو و بخشودگی رد شد.

انتهای پیام/2249/ش/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها