امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 61965
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۲
تعداد بازدید: 47
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز ...

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز توزیع کارت آزمون کارشناسی 93 از ساعت 16 امروز گفت: تمام داوطلبان باید پس از مطالعه اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره پرینت کارت و محل رفع نقص که در حال حاضر برروی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد، ساعت 16 امروز کارت ورود به جلسه آزمون خود را دریافت کنند.

به گفته وی، داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و وارد کردن مشخصات شناسنامه‌ای خود کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد را دریافت کنند.

وی با تأکید بر اینکه کارت‌هایی که داوطلبان در هفته گذشته دریافت کرده‌اند، باطل است، گفت: داوطلبان باید توجه داشته باشند که محل برگزاری آزمون تعدادی از داوطلبان در کارت جدید آزمون کارشناسی ارشد تغییر کرده است.

به گفته مشاور علی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، اگر داوطلبی با کارت آزمون کارشناسی ارشدی که در هفته گذشته توزیع شده است به مراکز برگزاری آزمون مراجعه کند، از ورود وی ممانعت خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها