امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62004
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۳
تعداد بازدید: 74
مهناز صاحب‌جمعی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس اظهار داشت: عدم پوشش بیمه در امور دندانپزشکی یک معضل دراز‌مدت است که مردم با آن روبه‌رو ...

مهناز صاحب‌جمعی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس اظهار داشت: عدم پوشش بیمه در امور دندانپزشکی یک معضل دراز‌مدت است که مردم با آن روبه‌رو هستند.

عضو شورای عالی انجمن دندانپزشکی گفت: بیمه‌ها باید پوشش پیشگیری در امر دندانپزشکی را در نظر بگیرند و حداقل هزینه‌های پیشگیری از خرابی و پوسیدگی را بپردازند.

رئیس انجمن بیماری‌های دهان تصریح کرد: اگر بیمه‌ها هزینه‌های پیشگیری را تقبل کنند و به طور رایگان اموری چون جرم‌گیری، فلوراید تراپی و سیلندر تراپی را برای کودکان انجام دهند ما در زمینه پیشگیری پیشقدم خواهیم بود چرا که با این کار پوسیدگی‌ها به حداقل می‌رسند.

صاحب‌جمعی افزود: اگر چنین کاری نهادینه شود هم سطح بهداشت دهان و دندان مردم کشور ارتقا می‌یابد، هم دندان‌های افراد سالم‌تر می‌ماند و با این کار هزینه‌های ساخت دندان و حتی جراحی‌های دندانی از دوش مردم و بیمه‌ها برداشته می‌شود.

عضو شورای عالی انجمن دندانپزشکی خاطرنشان کرد: بیمه‌ها باید از اول کاری کنند که مردم به بی‌دندانی مبتلا نشوند و حمایت بیمه‌ها در امر پیشگیری مسلماً مهمترین فایده و کارآیی را خواهد داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها