امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62007
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۳
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در راهپیمایی 22 بهمن در جمع ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به گزینه‌هایی که مقامات آمریکایی از آن صحبت می‌کنند گزینه‌های ما نیز که مردم هستند، در صحنه حاضرند چرا که پشتوانه هر نظامی مردم بوده و این حضور مردم در صحنه دست برتر نظام ماست.

وی در واکنش به حضور پرشور اصلاح‌طلبان در راهپیمایی امسال 22 بهمن، گفت: اصلاح طلبان همیشه در صحنه حاضر بودند و در آینده هم قطعا حضور خواهند داشت. طبیعی است در یک زمانی مردم به اصلاحات رای می‌دهند و در زمانی دیگر به گروهی دیگر اما همیشه جریان‌های انقلابی در صحنه حاضر بودند.

عارف در پاسخ به این سؤال که آیا این حضور اصلاح‌طلبان می‌تواند به حل کدورت‌ها بیانجامد،‌گفت: این حضور می‌تواند به حل تمامی مشکلات ما چه داخلی وچه خارجی بیانجامد.

وی در خصوص تشکیل حزب گفت: در حال بررسی تشکیل حزب هستیم اما هنوز هیچ چیزی قطعی نشده است. همچنین تقاضای صدور مجوز برای انتشار روزنامه به وزارت ارشاد داده‌ایم که هنوز منتظر مجوز آن هستیم.

وی در پایان گفت: در شرایط فعلی طبق بیانات مقام معظم رهبری منتقدان باید رعایت شرایط را بکنند و البته نباید دست از انتقاد بکشند و دولت نیز باید انتقاد سازنده را بپذیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها