امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62014
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۳
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، عبدالرضا رحمانی فضلی پیش از ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، عبدالرضا رحمانی فضلی پیش از ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی وضعیت امنیتی و سیاسی کشور را خوب توصیف کرد و گفت: این در حالی است که کشورهای اطراف ایران در آتش و خون هستند و هر روز خبرهایی از انفجار و درگیری و ترور و دخالت‌های خارجی در این کشورها شنیده می‌شود و در واقع ایران گلستانی در بین این آتش است.

وی با بسیار مهم ارزیابی کردن اهمیت راهپیمایی 22 بهمن در سیاست خارجی جمهوری اسلامی، خاطر نشان کرد: حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی تاثیرات شگرفی در سیاست خارجی کشور خواهد داشت.

رحمانی فضلی با اشاره به اظهارات توهین‌آمیز مقامات آمریکایی، گفت: این اظهارات، عزم مردم ما را برای حضور در صحنه بیشتر می‌کند.

وزیر کشور با بیان اینکه مسئولان آمریکایی بعد از 35 سال هنوز تحلیل درستی از رفتار مردم ایران ندارند، افزود: وقتی که جمهوری اسلامی حاضر شده است تحت شرایط خاصی برای دفع شر دشمن پای میز مذاکره بیاید، آنها باید بدانند که این به معنای عقب‌نشینی یا ضعف نیست.

رحمانی‌فضلی همچنین با اشاره به توافق ایران با گروه 1+5، خاطر نشان کرد: خوشبختانه مسیر اجرای این توافق خوب پیش می‌رود و فضای کلی کشورهای 1+5 نسبت به ایران شکسته شده است.

وی با بیان اینکه این شرایط باید مدیریت شود، افزود: هرچه حمایت‌های داخلی از دولت بیشتر باشد، دولت با قدرت بیشتری در عرصه مذاکرات حاضر خواهد شد.
انتهای پیام/60001/ع40/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار