امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62041
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۳
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، علی لاریجانی امروز در جمع راهپیمایان 22 بهمن قم در حرم مطهر حضرت معصومه (س) گفت: اگر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، علی لاریجانی امروز در جمع راهپیمایان 22 بهمن قم در حرم مطهر حضرت معصومه (س) گفت: اگر بخواهیم در مذاکرات موفق باشیم باید از نظر اقتصادی روی پای خودمان بایستیم.

وی افزود: اگر امروز گردن کلفتی می‌کنند احساس می‌کنند از نظر اقتصادی ما نیازمند هستیم، این از اشتباهاتی بود که اقتصادمان را به واردات زیاد مربوط کردیم که بارها در این زمینه تذکر داده شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان برخی از مقامات آمریکایی و مانور آن‌ها روی تحریم‌ها اظهار کرد: آن‌ها به زودی متوجه اشتباهات خود در این زمینه خواهند شد.

وی با اشاره به توزیع سبد کالا در بین مردم افزود: امروز این فرومایگان مستکبر فرصتی پیدا کردند تا حرف‌هایی بزنند که از پول‌هایی که ما دادیم توانستند آذوقه برای مردم تهیه کنند.

لاریجانی تصریح کرد: این بسته‌های حمایتی چه ربطی به مذاکرات داشت بلکه این بسته‌ها مربوط به داخل کشور و تدابیری بود که در این زمینه اندیشیده شد.

وی یادآور شد: این پول‌هایی هم که از آن دم می‌زنید همان پول‌های ملت ایران است که شما به ناحق و ظالمانه بلوکه کرده بودید؛ به گونه‌ای حرف می‌زنید که انگار شما این پول‌ها را به ما دادید، این‌ها نشانه خوی استکباری آن‌ها است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امام به ما آموخت در مقابل مستکبران به خصوص شیطان بزرگ باید ایستادگی کرد، اظهار کرد: این مقاومت و ایستادگی بعد از انقلاب عامل بیداری مسلمانان در منطقه شد.

اخبار تکمیلی متعاقباً ارسال می‌شود.
انتهای پیام/78010/م40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها