امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62048
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۳
تعداد بازدید: 190
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در حاشیه ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن با حضور در جمع خبرنگاران، حضور مردم در راهپیمایی امسال را بسیار باشکوه توصیف کرد و گفت: این حضور بهترین پاسخ به تهدیدات دشمنان است.

وی افزود: دشمن تنها چیزی که در قبال ملت ایران نمی‌تواند تحریم کند، اراده این مردم است که اراده این ملت نیز گفت‌وگو، استدلال و منطق است.

اسماعیلی پیام ملت ایران را صلح، اسلام‌خواهی و ظلم‌ستیزی عنوان کرد و گفت: آنچه که دشمن می‌خواهد از ما بگیرد، اسلام است و انرژی هسته‌ای و دیگر حرف‌ها، سخنان بیخودی است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی همچنین گفت: در 29 فروردین سال آینده، سامانه‌های جدید پدافندی در حوزه های موشکی و راداری رونمایی خواهد شد.

اسماعیلی درباره آزمایش‌های موشکی در نیروهای مسلح نیز تصریح کرد: ما همیشه در حال آزمایش موشکی هستیم که این موشکها برای ما مانند یک نسیم خُنک ولی برای دشمنان مانند تیرهای سنگینی است که به چشمشان اصابت می‌کند.

اسماعیلی افزود: سامانه موشکی ارتفاع پایین نیز در مراحل نهایی خود قرار دارد که در 29 فروردین رونمایی خواهد شد. سامانه راداری نیز یک سامانه تاکتیکی و مانند چشم غیرفعال است.
 
وی در پایان پیرامون اخطار به هواپیماهای بدون سرنشین نیز گفت: ما زمانی به آنان اخطار می‌دهیم که این هواپیماها به مرزهای ما نزدیک شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها