امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6205
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی مازندران، اسدالله عباسی در بازدید از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی مازندران، اسدالله عباسی در بازدید از پایانه گل و گیاه شهرستان عباس‌آباد گفت: پایانه گل و گیاه که برند بین‌المللی محسوب می‌شود برای کشور دارای اهمیت است و از نیازهای مهم این منطقه به‌شمار می‌آید.

وی با اعلام اینکه مازندران قطب گل و گیاه کشور است، گفت: مازندران در صادرات گل و گیاه از استان‌های مهم کشور به شمار می‌آید و توسعه پایانه‌های گل و گیاه می تواند در حل مشکل اشتغال این منطقه نقش اساسی ایفا کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه حل مشکلات و تکمیل پروژه‌های نیمه کاره از اهداف مهم سفرش به عباس‌آباد اعلام کرد و گفت: تمام تلاش دولت، اتمام پروژه‌های نیمه تمام، به ویژه پروژه‌های مهر ماندگار تا پایان کار دولت دهم است.

وی ساماندهی امور بازنشستگان، بیمه طلایی بازنشستگان، ساماندهی بیمه زنان سرپرست خانوار را از اهداف مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد و گفت: تشکیل شورای عالی کار برای تقویت حق مسکن و حق اولاد از اولویت‌های بعدی این وازرتخانه است.

این مسئول تعداد بیمه شدگان کارگران ساختمانی را 600 هزار نفر اعلام کرد و گفت : مراحل ثبت‌نام  از 200 هزار نفر از کارگران ساختمانی به اتمام رسیده و در مرحله اقدام برای بیمه شدن قرار دارند.

انتهای پیام/86004/ط/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها