امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6207
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، محمد کوچکزایی اظهار داشت: مأموران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، محمد کوچکزایی اظهار داشت: مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی شهرستان زهک به دنبال اقدامات اطلاعاتی و تخصصی خود موفق شدند به سرنخ‌هایی از فعالیت یک باند سه نفره جعل اوراق و مدارک شناسایی دست یابند.

وی افزود: پلیس ‌آگاهی شهرستان زهک با کسب این اخبار و اطلاعات مبنی بر اینکه این باند سه نفره که از اتباع کشور افغانستان نیز بوده، مدارک شناسایی از قبیل شناسنامه، کارت ملی و کارت سربازی را جعل می‌کنند، بلافاصله برای دستگیری آنان با هماهنگی مراجع قضایی اقدام کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان زهک ادامه داد: با تلاش مأموران طی عملیات غافلگیرانه‌ای هر سه عضو این باند جعل و کلاهبرداری دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه آنان تعدادی اوراق و مدارک جعلی نیز کشف شد.

کوچکزایی بیان کرد: با بررسی‌های صورت گرفته و با اعترافات این جاعلان تعدادی از اتباع افغانستان که از این طریق اوراق شناسایی جعلی تهیه کرده بودند و از خدمات دولتی استفاده می‌کردند نیز شناسایی شدند.

وی بیان داشت: مأموران انتظامی شهرستان زهک طی 48 ساعت گذشته دو قبضه کلت کمری غیرمجاز به همراه مهمات مربوطه را کشف و ضبط کردند و در این ارتباط یک نفر نیز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با همکاری و تعامل خوب نیروی انتظامی با ریش‌سفیدان و بزرگان طوایف و شوراهای روستاهای شهرستان زهک از ابتدای اردیبهشت‌ماه سال‌جاری 221 تبعه بیگانه غیرمجاز که به صورت غیر قانونی در برخی مناطق مرزی ساکن شده بودند دستگیر و به مقامات مربوطه تحویل داده شدند.

انتهای پیام/75002/ش/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها