امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62105
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۵
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان سردار سیدمجتبی فدا پیش از ظهر امروز در جمع 700 نفر از مدیران کاروان‌های بسیج استان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان سردار سیدمجتبی فدا پیش از ظهر امروز در جمع 700 نفر از مدیران کاروان‌های بسیج استان اصفهان شرکت‌کننده در کارگاه آموزشی اظهار داشت: بابت حضور گسترده مردم در یوم‌الله 22 بهمن و تکمیل حلقه حماسه سیاسی 92 توسط آنها، باید شکر بی‌کران کرد.

وی بیان داشت: حضور پرشور مردم در 22 بهمن ظرفیتی را ایجاد کرد که گزینه‌های متعدد ایران در قبال مستکبران و آمریکاییان روی میز نظام جمهوری اسلامی نشان داده شد، این پشتوانه مردمی مستکبران و آمریکاییان را در کما فرو برد.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان در ادامه با تشریح اوضاع نابسمان فرهنگی اجتماعی قبل از انقلاب در شهر اصفهان تصریح کرد: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ساماندهی اوضاع فرهنگی اجتماعی و سیاسی کشور ایران است.

وی افزود: تجمیع اراده‌ها و عزم‌های مردم علیه رژیم ظالم پهلوی برای پیروزی انقلاب اسلامی در سایه رهنمودهای حکیمانه امام راحل صورت پذیرفت.

فدا اذعان داشت: همه آنچه که در دوران انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس بر این مردم گذشته است برگ زرینی بر تاریخ ایران است، و اصفهان با تقدیم کردن بیش از 10 درصد جمعیت شهید کشور ولایتمداری خود را به اثبات رسانده است.

وی ابراز کرد: استان اصفهان تنها استانی است که بیشترین سردار شهید و فرمانده شهید را در راه انقلاب نثار کرده و بعد از گذشت 35 سال از عمر بابرکت انقلاب امروز به خوبی ثابت شده که روسیاهی به ظالم و دشمن اسلام و انقلاب مانده است.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان خاطرنشان کرد: راهیان نور ظرفیتی متفاوت از سایر اردوها است، رفتن و بازدید کردن از مناطق عملیاتی جنوب کشور باعث تحول در روح و جسم انسانها می‌شود.

وی تاکید کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی به پاس خون شهدا و در لوای 35 سال مقاومت مردم به جایی رسیده‌ است که 6 ابرقدرت جهان با ایران مذاکره می‌کنند و از موشک‌های بالستیک آن هراس دارند.

فدا با انتقاد از اینکه عده‌ای امروز در کشور به خیال خود فکر می‌کنند همه مشکلات ما در سایه ارتباط با آمریکا حل خواهد شد گفت: این یک اشتباه تفکری است، آمریکائیان هرگز قابل اعتماد نیستند.

وی با اشاره به برخی از دستاوردهای کم نظیر ایران پس از انقلاب اسلامی تصریح کرد: در سایه مقاومت و ایستادگی ملت ایران و نرفتن زیر یوغ استکبار این نظام به جایی رسیده است که جزو ده کشور برتر سازنده سدها، دریچه‌های قلب، فناوری انرژی هسته‌ای و فناوری نانو است.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان اظهار کرد: رفتن به مناطق راهیان نور روحیه ایثار، شهادت و ایستادگی را به ما می‌آموزد.

وی متذکر شد که افراد باید از بدعت‌گذاری در اردوهای راهیان نور پرهیز کنند، افراط و تفریط در این بازدیدها باید حذف شود و راویان چیزی جز واقعیت و حقیقت را بیان نکنند.

انتهای پیام/63030/ش40/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها