امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62126
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۵
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا ایران‌بخش رئیس کنفرانس بین‌المللی حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی در ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا ایران‌بخش رئیس کنفرانس بین‌المللی حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی در نشست خبری که در سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد، اظهار داشت: جمله تاریخی امام (ره) که می‌فرمایند دانشگاه مبدأ همه تحولات است باعث شده است تلاش کنیم تا با فعالیت‌های خود باعث بالندگی نظام جمهوری اسلامی شویم و در حقیقت دانشگاهیان سعی می‌کنند در پرتو ولایت به پیشرفت کشور کمک کنند.
 
وی افزود: ما تلاش می‌کنیم تا با برگزاری این کنفرانس منویات مقام معظم رهبری را در خصوص حماسه سیاسی و اقتصادی تحقق بخشیم.
 
رئیس دانشگاه آزاد واحد رودهن در ادامه پیرامون برگزاری این کنفرانس تصریح کرد: 4هزار و 180 مقاله تا کنون به دبیرخانه این کنفرانس ارسال شده است که از این مقدار 2هزار و 129 مقاله پذیرفته شده است. البته بخش اعظمی از این مقالات توسط نخبگان داخلی بوده است اما محققان برجسته‌ای از اروپا، آسیا، آفریقا و آمریکای لاتین نیز مقالاتی برای این کنفرانس ارسال کرده‌اند.
 
ایرانبخش ادامه داد: 22مقاله به محققان خارج از کشور مربوط می‌شود که در کنفرانس حماسه سیاسی و اقتصادی، حضور خواهند داشت.
 
وی پیرامون جزئیات برگزاری این کنفرانس نیز گفت: کنفرانس حماسه سیاسی و اقتصادی در دو روز پنجشنبه و جمعه 24 و 25 بهمن‌ماه در سالن بصیرت سازمان بسیج دانشجویی با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد. از ظهر امروز نیز محققان در کارگروه‌های مختلف پذیرش خواهند شد.
 
رئیس کنفرانس بین‌المللی حماسه سیاسی و اقتصادی پیرامون برگزاری کارگاه‌های تخصصی این کنفرانس نیز گفت: اولین کارگروه با موضوع «دیپلماسی اجبار در راهبرد سیاست‌های خارجی آمریکا نسبت به ایران» با حضور متقی استاد دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. همچنین دیگر کارگروه‌ها با عناوین «نقش روش‌های جدید حسابداری مدیریت» با حضور دستگیر استاد دانشگاه شیراز، «آشنایی با جرایم حوزه سرمایه» با حضور فضلعلی از قوه قضائیه، «حماسه اقتصادی باتأکید بر اقتصاد مقاومتی و بررسی ابعاد آن» با حضور زاینده‌رودی، استاد دانشگاه باهنر کرمان و «نقش فرهنگ سازمانی در ایجاد بهره‌وری ملی» با حضور قلی‌پور استاد دانشگاه تهران، در این کنفرانس به فعالیت خواهند پرداخت.
 
ایرانبخش همچنین از حضور 30 میهمان خارجی در این کنفرانس خبر داد.
 
وی پیرامون داوری مقالات نیز گفت: 191 استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه‌ها که شامل 11 استاد تمام 16 دانشیار و 98 استادیار می‌شوند در خصوص داوری مقالات با ما همکاری می‌کنند.
 
علیرضا ایرانبخش پیرامون چاپ مقالات نیز گفت: در این خصوص با نشریات مختلف رایزنی کردیم تا 450 مقاله که درجه علمی بالایی دارند علاوه بر اینکه در کتابچه مقالات کنفرانس چاپ می‌شوند در نشریات علمی معتبر نیز منتشر شوند که در حال حاضر پذیرش چاپ 175 مقاله در ISI را گرفته‌ایم و 30مقاله نیز به چاپ رسیده است.
 
وی افزود: هزینه چاپ مقالات را دبیرخانه کنفرانس به عنوان پاداش برای محققان در نظر گرفته است.
 
رئیس کنفرانس بین‌المللی حماسه سیاسی و اقتصادی، در ادامه گفت: در این کنفرانس دو نوع سخنرانی خواهیم داشت که یکسری علمی هستند و در 10 سالن و در کارگروه‌های مختلف برگزار خواهد شد.
 
بخش دوم سخنرانی نیز که به سخنرانان ویژه اختصاص دارد در مراسم افتتاحیه برگزار خواهد شد.
 
ایرانبخش در پایان گفت: از جمله این سخنرانان سردار کوثری نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، کاظم جلالی نماینده مجلس شورای اسلامی، قشقاوی معاون پارلمانی وزیر امور خارجه، حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، پرند معاون وزیر کار، مقدم‌فر معاون فرهنگی سپاه، طه هاشمی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد و حجت‌الاسلام باقر حکیم از نوادگان آیت‌الله حکیم و یک سخنران از کشور ترکیه خواهند بود.
 
همچنین در پایان این کنفرانس از تندیس کنفرانس بین‌المللی حماسه سیاسی و اقتصادی با حضور هیأت‌رئیسه این کنفرانس رونمایی شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها