امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62129
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۵
تعداد بازدید: 72
لوکا بوناچیچ امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان با اشاره به آخرین وضعیت تیمش تا پیش از دیدار برابر تراکتور‌سازی اظهار داشت: بازی سخت و ...

لوکا بوناچیچ امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان با اشاره به آخرین وضعیت تیمش تا پیش از دیدار برابر تراکتور‌سازی اظهار داشت: بازی سخت و سرنوشت‌سازی را در برابر تراکتور‌سازی داریم‌، ما در این مسابقه با مشکل مصدومیت تامینی مدافع میانی خود نیز مواجه شدیم و این مسئله کمی موجب نگرانی من شده است.

وی افزود: تمرینات تیم در چند روز گذشته متفاوت و مناسب با شرایط و وضعیت این بازی طراحی شد‌، همه بازیکنان در این چند روز با‌نشاط و با‌انگیزه در تمرینات ظاهر شدند و‌ تصور می‌کنم آنها اشتیاق زیادی برای نتیجه گرفتن در این دیدار و کسب عنوان قهرمانی را داشته باشند.

بوناچیچ با تاریخی خواندن بازی مس و تراکتور‌سازی در فینال جام حذفی باشگاه‌های کشور‌ گفت: این یک فرصت بزرگ است تا ‌بار دیگر نام کرمان در سطح آسیا مطرح شود، همه برای پیروزی و شکست دادن حریف مصمم هستیم و تا آخرین دقیقه بازی تلاش خود را برای کسب عنوان قهرمانی به کار می‌گیریم.

وی با تاکید بر اینکه اعتقاد دارم، جام قهرمانی حذفی کشور باید در کرمان باقی بماند، عنوان کرد: تراکتور در این هفته‌ها نتایج خوبی نگرفته است، البته ما به نتایج این تیم اکتفا نمی‌کنیم.

بوناچیچ خاطرنشان کرد: تراکتورسازی ‌بازیکنانی در اختیار دارد که به خودی خود در برخی از دقایق نتیجه یک بازی را دگرگون کرده‌اند، جام حذفی تنها مسیری است که یکبار دیگر تبریزی‌ها را به لیگ قهرمانان آسیا باز می‌گرداند‌، اما آنها باید بدانند مردم و بازیکنان مس کرمان در برابر آنها هستند و نمی‌توانند از این مسیر به سلامت عبور کنند.

وی در مورد داور این دیدار گفت: در مورد داور اظهار نظری ندارم، اما داور بازی باید در سطح بازی فینال باشد و به خوبی از عهده اداره و مدیریت بازی بر‌آید، به نظر من داور در زمین مسابقه باید قضاوت عادلانه‌ای داشته باشد‌.

بوناچیچ در مورد زمین برگزاری بازی ابراز داشت: زمین مسابقه کیفیت جالبی ندارد، البته این زمین و این عدم کیفیت برای هر دو تیم است و بازیکنان دو تیم باید برای حفظ سلامت و کسب نتیجه از این بازی بر روی این زمین بازی کنند.

وی اظهار داشت: البته مس از این زمین شناخت بیشتری دارد و اینکه بازیکنان ما در این زمین بازی بهتری را به نمایش بگذارند، امری طبیعی است.

سرمربی مس کرمان با بیان اینکه هواداران مس باید مانند گذشته به عنوان دوازدهمین یار ما در ورزشگاه حضور پر‌رنگی داشته باشند، گفت: از هواداران مس درخواست دارم به زمان حضور تیم در جام باشگاه‌های آسیا برگردند و با به خاطر آوردن وضعیت تیم در آن مقطع جو و فضایی مشابه به آن دوران را در ورزشگاه ایجاد کنند.
انتهای پیام/80011/ع40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها