امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62130
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۵
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد سید امیرحسین قاضی‌زاده ظهر امروز در نشست خبری که در دفتر وی برگزار شد در خصوص بودجه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد سید امیرحسین قاضی‌زاده ظهر امروز در نشست خبری که در دفتر وی برگزار شد در خصوص بودجه زیارت اظهار کرد: دولت گذشته مبلغ قابل توجهی را در این خصوص در نظر گرفت اما چون منابع مدیریت نشد و در جای نامناسب هزینه شد یک سوءتفاهم به وجود آورد.

قاضی‌زاده افزود: در دولت جدید هم جلساتی در این ارتباط با رئیس جمهور و آقای نوبخت داشتیم اما با مخالفت بدنه معاونت مدیریت برنامه‌ریزی در بودجه سال 93 تنها 25 میلیارد تومان برای بودجه زیارت در نظر گرفته شد و این در حالی است که خدمت به مشهد خدمت به تمام ملت ایران است.

نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی درباره بودجه خراسان رضوی در سال 93 گفت: سهم ما از اعتبارات سال 93 نسبت به سال گذشته تغییری نکرده و رتبه ما نسبت به سرانه استان سی‌ام و از نظر مقدار بودجه دومین استان کشور است، اما چیزی که ما به آن اعتراض داریم کاهش شدید بودجه پروژه‌های عمرانی است.

قاضی‌زاده در پاسخ به خبرنگار فارس در ارتباط با تعیین استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: انتخاب استاندار به عهده دولت است، البته نمایندگان می‌توانند در این خصوص مشورت دهند و به نظر من استاندار خراسان رضوی نباید وجهه سیاسی داشته باشد و در واقع کسی باید استاندار شود که وجهه یک وزیر را داشته باشد زیرا مشهد نه تنها شهر ملی است بلکه شهر فرا ملی است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در جلساتی که مجمع نمایندگان با وزیر کشور داشت وی به ما گفت که اگر تمام نمایندگان روی شخص خاصی برای استانداری هم‌نظر باشند ما هم آن شخص را به هیئت دولت معرفی می‌کنیم و تمام 18 نماینده خراسان رضوی حمایت خود را نسبت به استاندار فعلی اعلام کردند، اما با وی نیز موافقت نشد و به نظر من مجمع نمایندگان به اندازه کافی به دولت مشورت داده است.

وی ادامه داد: بر اساس اطلاعاتی که ما داریم گزینه‌ای که برای استانداری خرسان رضوی به هیئت دولت معرفی شده آقای نجار استاندار سابق کرمان بوده که مجمع نمایندگان استان نیز با وی موافق است.

قاضی‌‌زاده درباره حریم مشهد ابراز داشت: در این ارتباط قرار شده سه کانون وارد محدوده مشهد شوند که دو کانون از آن یعنی مهرگان و طوس وارد حریم مشهد شده‌اند، و این موضوع اگر با تأخیر مواجه شده به خاطر تغییر دولت بوده و به نظر من مشکلی در این خصوص نیست و به زودی این موضوع پایان می‌پذیرد.

نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی درباره نحوه توزیع سبد کالا بیان داشت: ما در خصوص نحوه توزیع آن معترض هستیم و بهتر بود دولت از تجربیات دولت گذشته استفاده می‌کرد و ما از آقای نعمت‌زاده وزیر صنعت و معدن که تجربه 20 ساله دارد انتظار بیشتری داشتیم و به نظر من باید این سبد کالا به حاشیه‌نشین‌ها و کسانی که بیمه ندارند تعلق می‌گرفت.
انتهای پیام/2202/صا40/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار