امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62146
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۴۵
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از انزلی، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در جمع دانشجویان تحت آموزش مجموعه شهید نامجوی استان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از انزلی، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در جمع دانشجویان تحت آموزش مجموعه شهید نامجوی استان وظیفه جوانان را حفاظت از دستاوردهای انقلاب دانست.

وی اظهار کرد: جوانان باید در آینده پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را با سربلندی و موفقیت برافراشته نگه‌دارند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی درباره ارتباط این نیرو با دیگر دانشگاه‌های وزارت علوم تصریح کرد: نیروی دریایی ارتش ارتباط بسیار خوبی با دانشگاه‌های مطرح صنعتی کشور مانند شریف، تهران، علم و صنعت، مالک اشتر، اصفهان، شیراز و مازندران دارد.

فرمانده نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ‌ایران در ساخت انواع ناوشکن با قابلیت پرتاب موشک‌های اژدرافکن خودکفاست، گفت: تمام تجهیزات دفاعی مورد نیاز نیروهای مسلح ایران با تلاش متخصصان داخلی ساخته می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه نیروی دریایی یکی از سازمان‌های با فناوری بالاست، خاطرنشان کرد: ساخت انواع موشک‌های اژدرافکن، ناوشکن، زیردریایی و... در این نیرو انجام شده و یا در حال انجام است.

سیاری خودکفایی نیروی دریایی ارتش ایران در ساخت تجهیزات و انواع شناورها را موجب افتخار بزرگ دانست و یادآور شد: چه شیرین است از اینکه روی پای خود ایستاده و تجهیزات مورد نیازمان را در داخل کشور می‌سازیم.

انتهای پیام/2300/ش20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار