امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62155
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 69
صادق صادق‌پور، مدیرکل دفتر آموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: ...

صادق صادق‌پور، مدیرکل دفتر آموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: چارچوب‌های و فعالیت‌های پیک نوروزی را برای استان‌ها مدون کردیم و از استان‌ها خواستیم بر اساس شرایط و مقتضیات هر استان، فعالیت کنند.

وی ادامه داد: آخرین چارچوب پیک‌های نوروزی در سال‌ 86ـ85 ارائه شد و تا سال 91ـ90، 91، خبری از پیک‌های نوروزی نبود که در سال 91ـ90، ممنوع اعلام کردند و امسال برای اولین بار بعد از آن‌ سال‌ها، چارچوبی برای پیک‌های نوروزی ارائه شده است.

صادق‌پور به اهداف چارچوب طراحی و تولید فعالیت‌های یادگیری دانش‌آموزان در تعطیلات نوروزی اشاره کرد و افزود: «ایجاد زمینه استمرار یادگیری دانش‌آموزان در ایام تعطیلات»، «ایجاد زمینه‌ها و فرصت‌های یادگیری در محیط طبیعی و بانشاط»، «ارتقاء و تقویت هویت دینی، بومی و ملی دانش‌آموزان با شناخت آیین اسلام ،آداب و رسوم و پیشینه‌های فرهنگی اجتماعی» و «تقویت مهارت‌های زندگی و مهارت‌های علمی، ادبی، هنری و اجتماعی در طول برنامه‌های درسی» از جمله این اهداف است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها