امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62160
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 160
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار ابراهیم کریمی با اعلام این خبر افزود: کارت‌های قدیمی پایان خدمت وظیفه عمومی تا پایان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار ابراهیم کریمی با اعلام این خبر افزود: کارت‌های قدیمی پایان خدمت وظیفه عمومی تا پایان خرداد ماه 1393 اعتبار خواهند داشت تا متقاضیان عزیز بتوانند در اسرع وقت برای تعویض کارت های خود، به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) مراجعه کنند.

وی خاطر نشان کرد: پیش از این، اعتبار کارت های قدیمی پایان خدمت تا آخر سال جاری معین شده بود که به موجب استقبال گسترده هموطنان از این طرح، اعتبار کارت های مذکور تا پایان خرداد ماه سال 93 تمدید شد.

سردار کریمی تاکید کرد: متقاضیان در مهلت در نظر گرفته شده برای تعویض کارت خود اقدام نمایند تا در روزهای پایانی با ازدحام درخواست ها مواجه نشوند و انشاء الله سازمان وظیفه عمومی با اهتمام هر چه بیشتر کارت های هوشمند را صادر خواهد کرد.

وی با اشاره به این مطلب که در سال 93 همچنان طرح تعویض کارت های قدیمی با کارت هوشمند ادامه خواهد داشت، افزود: طبق اعلام قبلی سازمان وظیفه عمومی ناجا، کارت های قدیمی پایان خدمت تا پایان سال جاری اعتبار داشتند و پس از پایان تاریخ ذکر شده هیچگونه تسهیلاتی از سوی ارگانهای دولتی به دارندگان کارتهای قدیمی داده نمی شود که با توجه به درخواست عموم مردم، مهلت اعتبار کارتهای قدیمی پایان خدمت با کارت هوشمند تا پایان خرداد ماه سال 93 تمدید شد.

درادامه کریمی تاکید کرد: بعد از تاریخ مذکور همچنان امکان تعویض کارت برای متقاضیان از سوی این سازمان وجود دارد.

وی گفت: تعویض کارتهای قدیمی پایان ازخدمت وظیفه عمومی، طبق جدول زمانبندی شده به اطلاع متقاضیان رسیده است که در حال حاضر افرادی که کارت پایان خدمت خود را از سال 60 به بعد اخذ نموده‌اند می‌بایست برای تعویض کارت قدیمی، از طریق دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس+10) اقدام نمایند.

سردار کریمی در خصوص مدارک لازم برای تعویض کارت ها گفت: تکمیل فرم درخواست تعویض کارت، یک قطعه عکس، اصل کارت پایان خدمت و یا معافیت قدیمی از جمله مدارک لازم برای تعویض کارت می باشند و متقاضیان در صورت تغییر مدرک تحصیلی لازم است تصویر برابر اصل مدرک تحصیلی جدید را به دفاتر پلیس +10 تحویل دهند.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، اظهار داشت: تاکنون در طرح تعویض کارت های قدیمی با کارت هوشمند در حدود 5 میلیون کارت تعویض شده که به نظر می رسد چیزی در حدود 5 میلیون کارت قدیمی دیگر نیز باید تعویض شوند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها