امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62166
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 41
«شیخ حبیب الجمری»، یکی از رهبران جمعیت «امل» بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه تاکید کرد: نظام بحرین ...

«شیخ حبیب الجمری»، یکی از رهبران جمعیت «امل» بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه تاکید کرد: نظام بحرین تنها طرفی است که از مذاکرات گمراه کننده و فریب دهنده خود بهره می‌برد، چراکه ملاحظه کردیم، طرح این مذاکرات دروغین چگونه با استقبال بین‌المللی و پارلمان اروپا مواجه شد.

الجمری ادامه داد: اما در مقابل تنها سودی که از این مذاکرات عاید مردم بحرین شد، سرکوب‌ها و بازداشت‌ها بود، به همین دلیل انقلاب 14 فوریه بحرین راه خود را به سمت پیروزی ادامه می‌دهد و کسی نمی‌تواند آن را متوقف کند.

این عضو جمعیت معارض امل افزود: شهدا نقشه راه انقلاب بحرین را ترسیم کردند و جوانان بحرینی و رهبران آنها که در زندان‌ها به سر می‌برند، این نقشه راه را پیاده می‌کنند و بدانید بلایا و مصایب مردم بحرین تنها با سرنگونی آل خلیفه پایان می‌یابد.

اما در خصوص سومین سالگرد انقلاب بحرین نیز شیخ جمری گفت: رژیم آل خلیفه به شدت از فرا رسیدن سومین سالگرد انقلاب بحرین بیمناک است و ما به مقاومت خود علیه طغیان آل خلیفه ادامه می‌دهیم، چون تاریخ 230 ساله بحرین سراسر مقاومت و مبارزه است و به همین دلیل سراسر وجود دشمنان انقلاب 14 فوریه را بیم و هراس فرا گرفته است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار