امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6219
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 113
مهدی عیسی‌زاده امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: با توجه به تورم موجود در جامعه و افزایش تعداد بازنشستگان نسبت به سال گذشته ...

مهدی عیسی‌زاده امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: با توجه به تورم موجود در جامعه و افزایش تعداد بازنشستگان نسبت به سال گذشته تلاش می‌کنیم بودجه این بخش را در کمیسیون اجتماعی مجلس‌ شورای ‌اسلامی افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه مجلس‌ شورای ‌اسلامی در جدول مربوط به جمع مستمری‌بگیران که شامل ایثارگران، افراد زیر پوشش کمیته امداد، بهزیستی و بازنشستگان که در واقع مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی هستند، بودجه 5 میلیارد تومانی برای سال جاری مشخص کرده است، تصریح کرد: این مبلغ در سال 92 برای تمام مستمری‌بگیران خیلی کم است و بعید می‌دانم امسال این مبلغ بتواند برای نیاز مستمری‌بگیران، کانون بازنشستگی که شامل لشکری و کشوری به اضافه کانون‌های تحت پوشش مانند بهزیستی و کمیته امداد و ایثارگران است جوابگو باشد.

عیسی‌زاده با بیان اینکه اگر مبلغ 8 میلیارد و 500 میلیون تومان برای این منظور تصویب می‌شد تا حدودی می‌توانست مشکل موجود را رفع کند، افزود: دوشنبه این هفته در مجلس مبلغ مشخص شده 5 میلیارد تومان مورد اعتراض نمایندگان مجلس قرار گرفت و بر این اساس دنبال منبعی هستیم تا این مبلغ را افزایش دهیم، به طوری که آن را به 8 میلیارد و 500 میلیون تومان یا حداقل 8 میلیارد تومان برسانیم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته مبلغ 16 میلیارد تومان برای بازنشستگان مشخص شده‌ بود، خاطرنشان کرد: امسال این مبلغ 7 تا 8 میلیارد تومان است که حتی به 10 میلیارد تومان هم نمی‌رسد که در کمیسیون اجتماعی پیگیر این موضوع هستیم.

عیسی‌زاده افزود: بازنشستگان نگران نباشند این مبلغ را به هر نحوی که باشد از سایر منابع و مصارف تامین می کنیم.

انتهای پیام/61001/ب30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها