امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62206
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۰
تعداد بازدید: 231
گزارشی از همایش بزرگ مدافعان حریم ولایت که به همت جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت و با حمایت ناحیه مقاومت بسیج جماران برگزار شد.

گزارشی از همایش بزرگ مدافعان حریم ولایت که به همت جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت و با حمایت ناحیه مقاومت بسیج جماران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پیروان موعود از همایش مدافعان حریم ولایت:در این هوای سرد و برفی که تهران چند سال بود تجربه اش  نکرده بود آن هم در محل همایش که جزء  مناطق بالای شهر به حساب می آید برپایی این چنین همایش بزرگی شاید عجیب به نظر می آمد اما عجیب تر از آن، حضور گسترده مردم ، رسانه ها و برخی مسئولین در این همایش بود. حضوری که بی شباهت به خلق یک حماسه نبود و بی شک لطف مادرمان حضرت زهرا (س) ، شامل حالمان گشت.

 

میهمان ویژه این مراسم که به دلیل مسائل امنیتی امکان اطلاع رسانی حضورش در همایش رو نداشتیم سلمان حدادی بود، مولوی وهابی که شیعه اثنی عشری شده و حالا خانواده او برای سرش یک میلیارد تومان جایزه گذاشته اند!!!

از دیگر میهمانان ویژه همایش، مادر شهید احمدی روشن بود که همچون صفای مصطفی، همایش را عطراگین به یاد شهدا کرد.

امام جمعه و فرماندار محترم شمیرانات، فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج جماران، مسئولینی از ناجا و هیئت های همراه مدعوین این مراسم به یاد ماندنی بودند.

همایش ابتدا با قرائت قرآن توسط استاد رستمی قاری بین المللی و حافظ کل قرآن کریم آغاز شد. سپس مژده لواسانی از مجریان توانمند رادیو و تلویزیون که بصورت افتخاری در این همایش شرکت کرده بود و اجرای برنامه را بر عهده داشت، توضیحاتی درباره مراسم و جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت داد و از مادر محترم شهید احمدی روشن دعوت کرد تا مراسم را عطرآگین به یاد مصطفی کند.

قسمت بعدی این همایش مصاحبه با مفتی وهابی شیعه شده , سلمان حدادی بود که وی پس از استقرار در جایگاه  به بازگویی  داستان شیعه شدنش پرداخت و از حماقت وهابیون سخن گفت، چهره پر از رنج سلمان گویای خیلی چیز ها بود از آزار و اذیت ها و کتک هایی که از جانب خانواده وهابی اش خورده بود  گفت و از فراری 8 ساله از دستشان.

سلمان با گفتن جمله ای باعث شد بی اختیار جو جلسه به سمت حضرت زهرا (س) کشیده شود. حق حق گریه های حاضرین گویای مصیبت جده سادات بود. جمله این بود: من بیهوش بودم که همسرم  کتک خورد ولی وقتی ماجرا را  فهمیدم تا امروز که امروز هست دارم میسوزم، اما فدای غربت علی بشم؛ حضرت علی (ع) بیهوش نبود و می دید زهرایش چگونه مورد اهانت و جسارت قرار گرفت و بین در و دیوار ماند و محسنش را فدا کرد.

جو معنوی حاکم بر همایش با روضه حضرت زهرا(س) که در سالن طنین انداز شد به اوج خود رسید و حاج محمد صمیمی شاعر و مداح اهل بیت (ع) با شعر خوانی و روضه ای زینت مراسم را دو چندان کرد. جو جلسه انقدر فاطمی بود که اشک را حتی بعد از پایان همایش می شد در چشمان مدافعان حریم ولایت دید.

سخنران اصلی همایش، استاد علی اکبر رائفی پور بود، که سخنرانی خود را با طرح مسائلی چون فتاوای وهابیون، سیر تشکیل وهابیت و همچنین فتنه خارجی برای تفرقه شیعه و سنی پرداخت. در پایام همایش همگی شرکت کنندگان به شرکت پر شور در مسابقه و موج وبلاگی ضد وهابیت و جریان های تکفیری که به همت جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت در حال اجرا می باشد دعوت شدند.

( جهت ثبت نام در مسابقه کلیک کنید)

در پایان همایش نیز مدافعان حریم ولایت نماز جماعت را در  مسجد مجاور اقامه کردند.

 

تشکر ویژه جنبش سایبری مدافعان حریم ولایت از تمام دوستانی که با تشریف فرمایی خود در آن شرایط نا مساعد جوی زینت بخش و موجب گرمی مراسم بودند.

 

برچسب ها:
آخرین اخبار