امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 6222
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 172
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی و بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس رقابت‌های قوی‌ترین مردان کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی و بین‌الملل سازمان منطقه آزاد ارس رقابت‌های قوی‌ترین مردان کشور با حضور نفرات برتر رقابت‌های مردان آهنین سال گذشته در پارک کوهستان ارس آغاز شد و تا 20 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

حسین بجانی مسئول کمیته اجرایی و داور دور اول رقابت‌های قوی‌ترین مردان در رابطه با این رقابت‌ها گفت: روز نخست این رقابت‌ها با حضور12 نفر از قوی‌ترین مردان استان‌های تهران، اصفهان، آذربایجان‌شرقی ،البرز، قم، مرکزی و قزوین در پارک کوهستان ارس با سه آیتم نگه داشتن خودرو، سه گانه و اسکات 400 کیلوگرمی برگزار شد.

حسین بجانی گفت: رقابت‌های نیمه نهایی امروز 19 اردیبهشت در محل پارک کوهستان ارس در جلفا ادامه داشته و فینال نیز با شش نفر از ورزشکاران روز جمعه در این منطقه برگزار خواهد شد.

این رقابت‌ها با حضور 10 نفر از قوی‌ترین مردان سال گذشته و 10 نفر از قوی ترین های شمال غرب کشور در پارک کوهستان منطقه آزاد ارس انجام خواهد شد.

رقابت‌های قوی‌ترین مردان ایران از سوی منطقه آزاد ارس و با مشارکت هیئت بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان‌شرقی برگزار خواهد شد.

پیش از این، رقابت های کشتی روز جهانی کودک، مسابقات سه گانه کشور، تورهای دوچرخه سواری، قویترین کودکان ارس، مسابقات اتومبیل رانی و موتورسواری در کلاس‌های مختلف در ایام نوروز، برپایی اردوی آمادگی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات بین‌المللی و سایر رقابت‌های ورزشی از جمله برنامه‌های ورزشی ارس در یک سال گذشته هستند.انتهای پیام/60002/ع
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها