امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62220
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۰
تعداد بازدید: 140
در راستای فعال شدن فضای مجازی برای همدردی با خانواده سربازان گروگان گرفته شده به دست گروهک تروریستی جیش العدل امروز نیز کمپینی با عنوان "نذر یک روز ...

در راستای فعال شدن فضای مجازی برای همدردی با خانواده سربازان گروگان گرفته شده به دست گروهک تروریستی جیش العدل امروز نیز کمپینی با عنوان "نذر یک روز روزه برای رهایی 5 سرباز ایرانی" در فضای مجازی شکل گرفته است.

 بعد از مفقود شدن پنج مرزبان ایرانی که جمعه 18 بهمن 1392 در منطقه مرزی "جکیگور" استان سیستان و بلوچستان مفقود شدند ، گروهک تروریستی  "جیش العدل"  با انتشار تصاویر مرزبان‌ها مسئولیت ربودن آن‌ها را برعهده گرفت.

در کنار تلاش مسئولان امر ، تلاش‌هایی نیز در فضای مجازی صورت گرفت که باشگاه خبرنگاران نیز در راستای حمایت از مرزبانان ایرانی، در 20 بهمن 1392، خبری مبنی بر فراخوان آزادی پنج مرزبان ربوده شده در فضای مجازی را منتشر کرد.

 براساس این کمپین، از تمامی کاربران شبکه‌های اجتماعی درخواست شده بود تا با به اشتراک گذاشتن پیام‌های خود با عنوان FreeIranianSoldiers# برای آزادی سربازان ربوده شده ایرانی تلاش کنند.انتشار  فراخوان کمپین "سربازان ایرانی را آزاد کنید" با استقبال بسیار گسترده هموطنان در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد، به‌طوری که در روز دوشنبه بیش از 75 هزار توئیت در شبکه اجتماعی توئیتر جهت حمایت از مرزبانان ایرانی منتشر و تبدیل به یکی از "ترند"های نخست توئیتر در سطح جهانی شد.

 منبع: باشگاه خبرنگاران

در همین راستا امروز نیز کمپینی در فضای مجازی شکل گرفته‌است که از مردم دعوت می‌کند روز دوشنبه فردا 28 بهمن 1392 را  برای رهایی 5 سرباز ایرانی یک روز روزه نذر کنند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها