امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 62228
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۳
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، سردار عبدالله عراقی پیش از ظهر امروز در همایش بزرگ رزمندگان تیپ 38 ذوالفقار سپاه در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، سردار عبدالله عراقی پیش از ظهر امروز در همایش بزرگ رزمندگان تیپ 38 ذوالفقار سپاه در کرمان اظهار داشت: دوران هشت ساله جنگ تحمیلی علیه ایران نقطه عطفی در تاریخ این کشور به شمار می‌رود و امروز به عنوان ستون محکمی است که در موقعیت‌های مختلف به آن تکیه می‌کنیم.

وی بیان داشت: هشت سال دفاع مقدس کشور را بیمه کرد و اکنون نیز اگر سیاستمداران ما پشت میز مذاکره با قدرت و افتخار حاضر می‌شوند به پشتوانه و برکت آن دوران و بسیجیان بی‌نام و نشان آن است.

عراقی یکی از مولفه‌های توسعه هر کشوری را پذیرش سلایق مختلف عنوان کرد و افزود: برای توسعه جامعه نمی‌توان با نظرات بسته حرکت کرد، تحمل سلایق مختلف و مدارا با قومیت‌ها و مذهب‌ها از جمله این مولفه‌ها است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ایران کشوری با تراکم قومیت‌ها و مذهب‌ها است و باید برای توسعه از نظرات آنها بهره برد، گفت: توسعه به معنی برپایی شکوفایی، حفظ و حراست از ارزش‌ها و نقش‌هایی است که ملت روی آن وحدت دارند.

عراقی همچنین با اشاره به اینکه در توسعه کشور، بعد از حفظ ارزش‌ها باید به رفاه عمومی جامعه پرداخت تا حکومتی مطلوب داشت، ابراز داشت: هر شخصی که بخواهد وحدت جامعه را بر هم بزند، خود یک ضد انقلاب است و در راستای منافع نظام حرکت نمی‌کند.

عراقی بیان داشت: باید به جای پرداختن به مسائل گروهی، مشکلات مردم حل و فصل شود، زیرا اگر مسائل و گرفتاری‌های مردم حل نشود، مقبولیت نظام در بین مردم کاهش می‌یابد.

وی گفت: باید تلاش کنیم که بحث اسکان و معیشت مردم حفظ شود و این کار تنها با سعه‌صدر و تحمل سلایق مختلف ممکن است.
انتهای پیام/80017/ق30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها